KURSY LEAN SIX SIGMA

KURSY LEAN SIX SIGMA

Organizacja Lean Six Sigma jest tworzona przez kierownictwo, specjalistów, którzy doskonalą procesy w ramach projektu oraz pracowników, którzy na co dzień optymalizują swoją pracę. Poniżej możesz stwierdzić, jakie doświadczenia (a tym samym jaki rodzaj szkolenia) najlepiej odpowiadają twoim osobistym ambicjom. 

Który z kursów jest najbardziej dla Ciebie odpowiedni? Znajdź idealny kurs dla siebie przy pomocy przewodnika po kursach lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania naszej profesjonalnej porady.
Napisz do nasPrzewodnik po kursach

Lean Thinking i Lean Six Sigma Yellow Belt
Myślący w Lean i posiadacze żółtych pasów są tymi pracownikami, którzy są zaznajomieni z metodologią i są zdolni do udzielenia wsparcia projektom doskonalenia. Ponadto ta grupa pracowników jest zdolna do optymalizacji codziennych procesów przy pomocy tablic doskonalenia i zdarzeń kaizen. 
Określona struktura projektów doskonalących:Lean Practitioner, Lean LeaderLean Six Sigma Green/Black Belt
Ci specjaliści w dziedzinie Lean Six Sigma kierują strukturalnymi projektami lub inicjatywami ciągłego doskonalenia lub też uczestniczą w nich aktywnie.  The Lean Six Sigma Company wyróżnia trzy poziomy specjalistów:Lean Practitioners (praktycy Lean)Lean Leader (liderzy Lean)Lean Six Sigma Green Belts (zielone pasy LSS)Lean Six Sigma Black Belts (czarne pasy LSS)Każdy specjalista ma swoją określoną rolę i zakres działania
Champion i Sponsor
Kierownictwo wyższego szczebla odgrywa ważną rolę w sukcesie każdego projektu czy inicjatywy Lean Six Sigma.The Lean Six Sigma Company definiuje dwie role dla kierowników wyższego szczebla: champion i sponsor.Champion odpowiada za zapewnienie spójnego i szybkiego wdrażania przez firmę.  Jego wsparcie jest często kluczowe dla powodzenia projektu.Odpowiedzialność za proces, który będzie ulepszany przy pomocy Lean Six Sigma ponosi Sponsor. Sponsorzy mają pomagać Green Belts i Black Belts w realizacji ich projektów. Na koniec jest Sponsor, który będzie określał, czy zdefiniowane cele zostały osiągnięte.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG