Otwarte zapisy

Szkolenie Master Black Belt

Treści zawarte w programie Master Black Belt podniosą Twoje zrozumienie Lean Six Sigma na najwyższy poziom i nagrodzą Cię certyfikatem potwierdzającym Twoją wiedzę. Program ten różni się od innych naszych kursów. Wraz z jednym z naszych Master Black Beltów, dokonujesz bilansu ostatnich luk w Twojej wiedzy i doświadczeniu w zakresie Lean Six Sigma. Następnie tworzymy dla Ciebie spersonalizowany program nauki. Z pomocą naszego trenera, wiedzą o tych brakach i swoim programem, pracujesz następnie nad osiągnięciem swojego nowego tytułu Master Black Belt.

Przegląd

Czas trwania

różnie

Wymagania wstępne

różne, patrz prospekt

Lokalizacje

0 Lokalizacje

Opinie

Dla organizacji

Szkolenie w firmie

Szkolenie grupowe na zamówienie lub coaching przez naszych (Master)Black Beltów, dostosowane do Twojego miejsca pracy.

Prospekt informacyjny

Wszystkie szczegóły dotyczące kursu

Dowiedz się więcej o modułach szkoleniowych, dziennych programach kursów i zawartości każdego kursu

Wstęp

Mistrz w pracy

Rola Master Black Belta łączy Lean Six Sigma ze strategią i zarządzaniem (programem). Jako lider ciągłego doskonalenia, wytyczasz drogę ciągłego doskonalenia. Wykorzystując swoją wiedzę, doradzasz zarządowi lub kierownikowi ds. wdrożeń, działając jako starszy konsultant, gdy nowy projekt musi być dostosowany do wizji firmy. Wykorzystując swoją wcześniejszą wiedzę na temat Lean Six Sigma, wybierasz projekty, które najbardziej przyczyniają się do osiągnięcia organizacyjnych wskaźników KPI i upewniasz się, że unikasz pułapek, o których inni muszą się dopiero dowiedzieć. Kiedy przychodzi co do czego, wiesz, jak zarządzać zarówno zmianą, jak i oczekiwaniami. Krótko mówiąc, Master Black Belt narzuca porządek i zapewnia prawdziwą północ dla wszystkich innych inicjatyw Lean Six Sigma, które następują po sobie.

 • Spersonalizowane doradztwo w zakresie treningu
 • Trener Master Black Belt
 • Program dostosowany do potrzeb

 • Ekskluzywna platforma edukacyjna MyTraining™
 • Kursy z certyfikatem ISO
 • Obecność firmy na rynku międzynarodowym

Na podstawie opinii studentów nasze kursy są oceniane na 4,8/5,0 gwiazdek

Dlaczego warto?

Sparing partner na wysokim poziomie

Jako Master Black Belt jesteś nieoceniony dla organizacji. Ponieważ wiesz, jak wyjaśnić konieczność poprzez stworzenie płonących platform. Gdy wszyscy interesariusze są świadomi potrzeby poprawy, następnym krokiem jest wybór właściwych projektów. Każdy projekt jest dostosowany do potrzeb innych liderów w organizacji. Zabezpieczasz postęp i zakres, coachując innych Black Beltów w razie potrzeby. Wszystko to przy jednoczesnym informowaniu zespołu zarządzającego o najważniejszych wydarzeniach i wynikach. To właśnie ta centralna pozycja sprawia, że jesteś tak cennym nabytkiem i siłą napędową nawet najbardziej złożonych tematów i inicjatyw.

Warianty szkolenia

Twój sposób studiowania

Program indywidualny Master Black Belt

Program programu Master Black Belt różni się w zależności od ucznia. Jest on oparty na tym, co musisz jeszcze osiągnąć, ilości kontroli, które są wymagane (takie jak przeglądy bramek lub przeglądy postępów), a nawet na możliwych problemach, które napotkałeś i z którymi chcesz uzyskać pomoc. Razem z trenerem tworzysz plan, który sprawdza się dla wszystkich zaangażowanych w projekt. Jednak czas trwania, datę rozpoczęcia i inne szczegóły najlepiej omówić osobiście, więc nie wahaj się skontaktować z naszymi Master Black Beltami, aby uzyskać dalsze porady.

Program indywidualny

Program nauczania

O programie Master Black Belt

Program Master Black Belt różni się od naszych regularnych kursów, ponieważ treść każdego kursu jest dostosowana do uczestnika. Od samego początku nie chodzi tylko o poszerzanie swojej wiedzy na temat Lean Six Sigma. Chodzi również o rozwój Twojej wizji jako lidera tej metodologii. Celem końcowym tego programu jest zaoferowanie Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako prawdziwy lider Lean Six Sigma. Jednak kroki, jakie należy podjąć, aby to osiągnąć, zależą od Twojego doświadczenia, zrozumienia i możliwości, jakie się przed Tobą pojawią. Jednym z kluczowych aspektów bycia Master Black Belt jest umiejętność kierowania się ku najważniejszemu celowi na horyzoncie. Wymaga to zachowania nadzoru i ostrożnego wybierania projektów, jak również uwidaczniania uzasadnienia swoich wyborów. Komunikacja jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

To właśnie tutaj nasz program odgrywa swoją rolę. Z pomocą osobistego trenera Master Black Belt, zgłębisz wszystkie te tematy związane z przywództwem, których znajomości organizacje oczekują od eksperta ds. zmian.Tematy te sięgają od tworzenia map na wysokim poziomie i zarządzania wynikami finansowymi, po szkolenie innych specjalistów Lean Six Sigma. Twoja rola będzie również obejmować obowiązki związane z wywieraniem wpływu, ponieważ Twoja praca będzie często wymagała silnego zarządzania zmianami i pozyskiwania wsparcia dla nowych projektów. Możesz być pewien, że nasi trenerzy pomogą Ci we wszystkich tych kwestiach.

Wyszkoliliśmy Black Beltów z każdej branży i poziomu zaawansowania, i wiemy jak zacząć, a co ważniejsze, jak pomóc Ci wznieść się na szczyt Lean Six Sigma.

Podróż po certyfikaty

Faza przygotowawcza

Aby pomóc Ci w przygotowaniu, szkolenie obejmuje

 • Przewodnik szkolenia
 • 45 filmów szkoleniowych
 • 2 e-książki o Lean oraz Six Sigma
 • Kursy uzupełniające na e-platformie TPC
 • Bezpośredni dostęp do MyTraining

Dni szkolenia

Twoje treningi obejmują

 • 8 dni szkolenia
 • Praktyczne symulacje
 • Wyzwania projektowe i najlepsze praktyki
 • Bezpośrednie nauczanie i aktywności
 • Egzamin teoretyczny i certyfikacja

Twój projekt

Aby mieć pewność, że Twój projekt zakończy się sukcesem, szkolenie obejmuje:

 • Osobisty coaching projektowy
 • Przygotowane wzory dokumentów
 • Wybór projektów oraz wsparcie w pierwszych krokach
 • Przegląd 5 etapów projektu
 • Kompleksowy przegląd rezultatów

Faza certyfkacji

Certyfikacja obejmuje

 • 2 ekspertów ocenia Twój projekt
 • Projekt przynoszący realną korzyść biznesową
 • Oficjalny certyfikat Lean Six Sigma Black Belt
 • Rejestracja w naszej międzynarodowej bazie
 • Dostęp do ekskluzywnej grupy absolwentów

Faza przygotowawcza

Dni szkolenia

Twój projekt

Faza certyfkacji

Certyfikowanie

Wartość Twojego certyfikatu

Pomyślne ukończenie jednego z naszych szkoleń jest nagradzane uznawanym na całym świecie certyfikatem. Ale co dokładnie decyduje o wartości certyfikatu? W tym filmie wyjaśniamy, dlaczego certyfikat The Lean Six Sigma Company ma wyższy standard niż inne na naszej stronie poświęconej certyfikatom.

Szczegóły finansowe

Ceny szkoleń

Koszty

Ponieważ program Master Black Belt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, długość programu, intensywność i ilość zajęć są różne dla każdego ucznia. Dlatego cena również różni się w zależności od osoby. Jeśli chcesz otrzymać dokładną informację o cenie, skontaktuj się z nami, a nasze Master Black Belts odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Niestandardowe wyceny

Aplikuj

Szacunkowy zwrot z inwestycji

Master Black Belts przeszli z lokalnego przywództwa projektowego na ogólne przywództwo w CI. Nie realizują już projektów osobiście, co sprawia, że ich wkład jest trudny do oszacowania. Zamiast projektów, ich przywództwo, wybór projektów i coaching zapewniają, że inne projekty Black Beltów zawsze kończą się sukcesem – co nie zawsze jest gwarancją. Dzięki swojej pracy Master Black Belt pomaga swojemu zespołowi osiągnąć redukcję kosztów w wysokości około 8-12 milionów dolarów rocznie.

Szkolenia zamknięte

Jeśli szukasz szkolenia dla zespołu, to skorzystaj z naszych szkoleń zamkniętych. Nasi trenerzy mogą poprowadzić każde szkolenie, które oferujemy specjalnie dla Twojej grupy. Nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy zespołowej z Lean Six Sigma, niż nasze szkolenie zamknięte.

Szkolenie zamknięte

Degustacja

Degustacja Lean Six Sigma

Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości doskonalenia i jakie szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne, biorąc udział w jednej z naszych Degustacji Lean Six Sigma. Podczas bezpłatnej degustacji nasz trener wyjaśni Ci podstawy tej metodologii oraz sposoby przekształcania Twoich pomysłów w wyniki. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje pytania i ujawnić, jak wiele możesz zyskać, stosując Lean Six Sigma.

 • Indywidualne porady szkoleniowe
 • Sesja pytań i odpowiedzi o Lean Six Sigma
 • Dyskusja o projektach z innymi uczestnikami
 • Poznaj naszych trenerów
 • Dostępna dla każdego
Dégustation Lean Six Sigma

Daty szkoleń

Lean Six Sigma Black Belt dla usług


Na ten moment nie planujemy szkoleń otwartych Szkolenie Master Black Belt.
Skontaktuj się z nami, by przedyskutować pozostałe możliwości.

Testimonials

Customer reviews

FAQ

Najczęstsze pytania

Czy mogę zapisać się na szkolenie bez wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy na temat Lean Six Sigma?

Każde prowadzone przez nas szkolenie zakłada, że nasi słuchacze rozpoczynają je bez jakiegokolwiek zrozumienia metodologii Lean Six Sigma. Zaczyna się ono od podstaw i wyjaśnia każdy poruszany temat, nie zakładając wcześniejszego doświadczenia. Podczas szkolenia będziesz przeprowadzać symulacje i ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją wiedzę. Jeśli zdecydujesz się na realizację projektu w ramach szkolenia, otrzymasz wsparcie i pomoc od jednego z (Master) Black Belts z The Lean Six Sigma Company, który pomoże Ci rozpocząć pracę.

Czy powinienem wybrać szkolenie Green Belt czy Black Belt?

To zależy od Twoich celów i tego, co zamierzasz osiągnąć. Jeśli wolisz stosować Lean Six Sigma w niepełnym wymiarze godzin, na przykład obok innej pracy, najlepszym wyborem będzie szkolenie na poziomie Green Belt. Jeśli natomiast Twoim celem jest praca nad Ciągłym Doskonaleniem i Lean Six Sigma w pełnym wymiarze godzin, to właściwym wyborem będzie szkolenie na poziomie Black Belt.

Czy szkolenie Lean Six Sigma jest istotne dla mojego etapu kariery?

Lean Six Sigma to metodologia, którą można zacząć stosować na każdym etapie kariery zawodowej, a to szkolenie stanowi idealny punkt wyjścia. Nawet jako początkujący, Twoja praca może przynieść ogromną wartość dodaną. Lean Six Sigma może służyć jako dodatek do Twojej obecnej pracy, zastępując część Twoich dotychczasowych obowiązków. Może też stać się nową, pełnoetatową karierą, w zależności od wybranego szkolenia.

Green Belt vs Black Belt

Główną różnicą jest zakres Twoich projektów. Projekty Green Belt zazwyczaj mają na celu rozwiązywanie problemów, które dotyczą interesariuszy jednego działu. Projekty Black Belt mają tendencję do rozwiązywania długotrwałych, złożonych problemów, które przekraczają granice działów i wpływają na różnych interesariuszy. Obowiązki Zielonego Pasa pokrywają się z obowiązkami kierownika projektu. Black Belts mają więcej obowiązków i przyjmują bardziej aktywną, wiodącą rolę, gdzie kierują innymi Green Belts podczas projektów.

Czym różni się szkolenie na poziomie Black Belt w wersji „dla usług” od szkolenia w wersji „dla produkcji”?

Szkolenie z zakresu usług jest najbardziej odpowiednie dla osób zatrudnionych w dziedzinach transakcyjnych, takich jak administracja ogólna, logistyka, finanse, zasoby ludzkie itp. Szkolenie „Produkcja” jest najbardziej odpowiednie dla osób zajmujących się produkcją masową, maszynami, fabrykami i automatyką. Oczywiście, osoby, które ukończą szkolenie z zakresu produkcji, mogą nadal realizować projekty w wyżej wymienionych obszarach transakcyjnych.

Statystyka jest dla mnie trudnym tematem, czy szkolenie Lean Six Sigma jest nadal dla mnie?

Szkolenie Green Belt zawiera bardzo niewiele treści z zakresu statystyki, w przeciwieństwie do naszego kursu Black Belt. Jednak nawet kursy Black Belt zostały zaprojektowane tak, by zaczynać od samych podstaw, przy założeniu, że nasi słuchacze nie znają się na statystyce. Zdajemy sobie sprawę, że pomysł pracy ze statystyką może wydawać się nieco onieśmielający, ale nasi trenerzy pomogli tysiącom studentów zrozumieć statystykę (i odnaleźć w niej swoje zainteresowanie). Dodatkowo oferujemy kursy uzupełniające oraz filmy na naszej platformie MyTraining™, które pomogą Ci przygotować się do konkretnych ćwiczeń lub je powtórzyć .

Czy oferujecie szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Każde szkolenie jest przygotowywane z myślą o uczniach. Z tego powodu każde szkolenie organizujemy w normalnych godzinach pracy. Robimy to po to, by nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów, a także po to, by przyzwyczaić ich do pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i by kontynuowali ten nawyk po ukończeniu szkolenia. Jeśli możesz wziąć udział w szkoleniu przeprowadzanym w weekendy – sprawdź ofertę naszych studiów, które prowadzimy wspólnie z uczelniami wyższymi.

Czy oferujecie szkolenia w innych językach?

Tak, prowadzimy szkolenia w językach urzędowych ponad 30 krajów, w których jesteśmy aktywni. Więcej informacji na temat naszej obecności na świecie można znaleźć na naszej stronie theleansixsigmacompany.eu , gdzie można znaleźć informacje, w których krajach obecnie działamy i oferujemy szkolenia.

Chcesz więcej informacji?

Być może nadal masz wątpliwości, które szkolenie jest dla Ciebie właściwym wyborem lub czy powinieneś wybrać Lean lub Lean Six Sigma. Pozwól nam pomóc Ci we wszystkich Twoich pytaniach, w ten sposób zawsze możesz dokonać właściwego wyboru. Będzie nam miło móc Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Przykłady/Blog

Inne kursy

Znajdź szkolenie, które odpowiada Twoim potrzebom.

Pobierz katalog

Dowiedz się więcej dzięki katalogowi

Pozwól, aby nasz prospekt zapewnił Ci więcej informacji o naszych kursach.

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG