ISzkolenie otwarte

Lean Leader

Stań się siłą napędową inicjatyw Lean dzięki naszemu szkoleniu Lean Leader. Z pomocą tego szkolenia rozwiniesz dogłębne zrozumienie technik zarządzania Lean, jak również najbardziej skomplikowanych narzędzi i metod Lean. Rozpocznij coaching członków zespołu, zaszczep poczucie odpowiedzialności i pracuj nad prawdziwie szczupłą kulturą firmy dzięki temu kursowi. Nasze akredytacje ISO18404 i ISO13053 gwarantują, że weźmiesz udział w szkoleniu, które oferuje światowe standardy jakości.

Informacje

Czas trwania

5 dni

Przygotowanie

Nie jest konieczne

Lokalizacje

0 Lokalizacje

Opinie

Dla Biznesu

Szkolenia zamknięte

Szkolenie zamknięte lub coaching prowadzone przez Master Black Beltów, dostosowane do Twojej firmy.

Katalog szkoleń

Poznaj nasze kursy

Pobierz nasz darmowy katalog szkoleń, by poznać ich programy i więcej szczegółów.

Wprowadzenie

Przywództwo w Lean

Jeśli poważnie myślisz o wdrożeniu Lean, musisz zrozumieć, czego potrzebuje zespół. Gdy trzeba utrzymać tempo ciągłego doskonalenia – zwykłe style zarządzania zwykle się nie sprawdzają. Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak szkolić ludzi w zakresie Lean i zarządzać członkami zespołu podczas realizacji projektów. Treść szkolenia pozwoli Ci dokładnie zapoznać się z filozofią i najlepszymi praktykami, które sprawiają, że Lean jest tak skuteczny. Dzięki nowej wiedzy na temat narzędzi, metod i technik przywództwa Lean pomożesz swojemu zespołowi w unikaniu pułapek i osiąganiu spójnych wyników.

 • Rozległa sieć absolwentów
 • Różne warianty treningu
 • Dedykowany coaching projektu

 • Ekskluzywna platforma kursów MyTraining™
 • Kursy certyfikowane ISO
 • Międzynarodowy instytut szkoleniowy

Na podstawie opinii studentów nasze kursy są oceniane na 4,8/5,0 gwiazdek

Dlaczego warto?

Korzyści dla organizacji

Ponieważ działania Lean nie rozwijają się w scentralizowanym stylu kierowania, najbardziej efektywny jest menedżer, który rozumie i zarządza w sposób Lean. Ich praca pomaga na osiąganiu lepszych wyników, które przyczyniają się do realizacji celów firmy. Podobnie bez lidera, który rozumie cykliczną naturę Lean, wyniki będą mniej spójne. Podstawową zasadą Lean jest to, że bez cyklu ciągłej analizy i doskonalenia (np. PDCA) procesy powracają do chaosu ad hoc, a usprawnienia nie są trwale wprowadzane. Zatrudnienie lidera Lean, który stanie na czele zespołu specjalistów Lean, sprawi, że ich praca, inicjatywy i wyniki będą o wiele bardziej efektywne i skuteczne.

Warianty szkolenia

Sposób kształcenia

Stacjonarny

Weź udział w jednym z naszych szkoleń stacjonarnych. Wraz z trenerem i innymi uczestnikami poznaj narzędzia i wyciągnij wnioski z wcześniejszych doświadczeń innych uczestników. Nasze sesje w sali lekcyjnej to najlepszy sposób na nawiązanie kontaktów z innymi kursantami.

Zarejestruj się

Zdalny

Dzięki wirtualnej sali możesz uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca na świecie. Zaprojektowaliśmy nasz program tak, aby angażował uczestników w aktywny sposób. Przykładem może być wspólne mapowanie strumienia wartości lub symulacja. Doświadczenie praktyczne w zaciszu własnej kanapy – bardzo wygodne, ale równie kształcące.

Zarejestruj się

Hybrydowo

Nasza opcja nauki w trybie hybrydowym pozwala na bieżąco decydować, czy chcesz uczestniczyć w zajęciach, czy wolisz sam wybrać miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają napięty, ale nieprzewidywalny harmonogram. Dzięki platformie MyTraining™ zawsze dobrze się przygotujesz, niezależnie od dokonanego wyboru.

Zarejestruj się

Program

O kursie Lean Leader

W porównaniu z naszym szkoleniem Lean Practitioner, szkolenie Lean Leader zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, którzy chcą przejąć odpowiedzialność za działania Lean w swojej organizacji. Szkolenie to jest najbardziej obszernym szkoleniem Lean, jakie mamy do dyspozycji.

Od prostego zrozumienia pojęcia „marnotrawstwo” po bardziej złożone koncepcje, takie jak kultura firmy Lean i sposoby jej osiągnięcia – to szkolenie oferuje wszystko. Od lidera Lean oczekuje się znajomości takich pojęć jak 14 zasad zarządzania Toyoty, Toyota Kata, SMED, OEE i innych. Podczas tego szkolenia nasi Eksperci Lean zapewnią, że zrozumiesz nawet najbardziej złożone koncepcje metodologii Lean.

Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie wykorzystać zdobytą wiedzę do optymalizacji i doskonalenia każdego istniejącego procesu. Twoja wiedza pomoże stworzyć nowe nawyki pracy i sprawi, że staniesz się prawdziwym agentem zmian.

Narzędzia Lean można stosować w każdej branży, ponieważ każdy powtarzający się proces można zoptymalizować. Korzystając z narzędzi i metod dostarczanych przez tę metodologię, można znaleźć rozwiązanie dla każdego wyzwania. Szkolenie Lean Leader to idealny sposób na wprowadzenie usprawnień procesowych do środowiska pracy dzięki kursowi na poziomie ISO i renomowanemu certyfikatowi. W następnej części przedstawiamy, co konkretnie obejmuje to szkolenie.

Droga do certyfikacji

Faza przygotowawcza

Szkolenie zawiera

 • Przewodnik szkolenia
 • 26 filmów szkoleniowych
 • E-książki o Lean
 • Kursy uzupełniające na e-platformie TPC
 • Bezpośredni dostęp do MyTraining

Dni szkolenia

Sesja szkoleniowa zawiera:

 • 5 dni szkolenia
 • Praktyczne symulacje
 • Wyzwania projektowe i najlepsze praktyki
 • Bezpośrednie nauczanie i aktywności
 • Egzamin teoretyczny i certyfikacja

Twój projekt

By zapewnić powodzenie Twojego projektu szkolenie zawiera

 • Osobisty coaching projektowy
 • Przygotowane wzory dokumentów
 • Wybór projektów oraz wsparcie w pierwszych krokach
 • Wsparcie przy prowadzeniu A3
 • Kompleksowy przegląd rezultatów

Faza certyfkacji

Certyfikacja obejmuje

 • 2 ekspertów ocenia Twój projekt
 • Projekt przynoszący realną korzyść biznesową
 • Oficjalny certyfikat Lean Leader
 • Rejestracja w naszej międzynarodowej bazie
 • Dostęp do ekskluzywnej grupy absolwentów

Faza przygotowawcza

Dni szkolenia

Twój projekt

Faza certyfkacji

Certyfikowanie

Wartość Twojego certyfikatu

Pomyślne ukończenie jednego z naszych szkoleń jest nagradzane uznawanym na całym świecie certyfikatem. Ale co dokładnie decyduje o wartości certyfikatu? W tym filmie wyjaśniamy, dlaczego certyfikat The Lean Six Sigma Company ma wyższy standard niż inne na naszej stronie poświęconej certyfikatom.

Szczegóły finansowe

Ceny szkoleń

Koszty

The Lean Six Sigma Company oferuje szkolenie, które obejmuje projekt i cały niezbędny coaching od doświadczonego mentora.

10480 zł netto

Teoria + praktyka

Aplikuj

Szacowane ROI

Po przeszkoleniu tysięcy studentów w zakresie metodologii Lean Six Sigma, obserwujemy, że projekty Lean pozwalają zaoszczędzić średnio 30000 zł netto rocznie. A ponieważ każdy projekt trwa około 2-4 miesięcy, możliwe jest nawet realizowanie kilku projektów rocznie.

Szkolenia zamknięte

Jeśli szukasz szkolenia dla zespołu, to skorzystaj z naszych szkoleń zamkniętych. Nasi trenerzy mogą poprowadzić każde szkolenie, które oferujemy specjalnie dla Twojej grupy. Nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy zespołowej z Lean Six Sigma, niż nasze szkolenie zamknięte.

Szkolenie zamknięte

Szkolenie

Szkolenie White Belt

Szkolenie White Belt to szybki, bezpłatny i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, które szkolenie Lean Six Sigma jest najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj podstawy Lean Six Sigma, dowiedz się, jakie role możesz pełnić i poznaj korzyści z tego wynikające. Wszystko w 3 krótkich lekcjach, prezentowanych przez jednego z naszych Master Black Beltów. Stworzone we współpracy z The Productivity Company.

 • Odkryj Lean Six Sigma w 60 minut
 • Poznaj role w organizacji Six Sigma
 • Dowiedz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze
 • Prowadzone przez naszych Master Black Belts
 • Nie trzeba czekać, nie trzeba płacić

Degustacja

Degustacja Lean Six Sigma

Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości doskonalenia i jakie szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne, biorąc udział w jednej z naszych Degustacji Lean Six Sigma. Podczas bezpłatnej degustacji nasz trener wyjaśni Ci podstawy tej metodologii oraz sposoby przekształcania Twoich pomysłów w wyniki. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje pytania i ujawnić, jak wiele możesz zyskać, stosując Lean Six Sigma.

 • Indywidualne porady szkoleniowe
 • Sesja pytań i odpowiedzi o Lean Six Sigma
 • Dyskusja o projektach z innymi uczestnikami
 • Poznaj naszych trenerów
 • Dostępna dla każdego
Dégustation Lean Six Sigma

Daty szkoleń

Lean Practitioner


Na ten moment nie planujemy szkoleń otwartych Lean Leader.
Skontaktuj się z nami, by przedyskutować pozostałe możliwości.

Testimonials

Customer reviews

FAQ

Najczęstsze pytania

Czy mogę zapisać się na szkolenie bez wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy na temat Lean Six Sigma?

Każde prowadzone przez nas szkolenie zakłada, że nasi słuchacze rozpoczynają je bez jakiegokolwiek zrozumienia metodologii Lean Six Sigma. Zaczyna się ono od podstaw i wyjaśnia każdy poruszany temat, nie zakładając wcześniejszego doświadczenia. Podczas szkolenia będziesz przeprowadzać symulacje i ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją wiedzę. Jeśli zdecydujesz się na realizację projektu w ramach szkolenia, otrzymasz wsparcie i pomoc od jednego z (Master) Black Belts z The Lean Six Sigma Company, który pomoże Ci rozpocząć pracę.

Czy oferujecie szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Każde szkolenie jest przygotowywane z myślą o uczniach. Z tego powodu każde szkolenie organizujemy w normalnych godzinach pracy. Robimy to po to, by nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów, a także po to, by przyzwyczaić ich do pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i by kontynuowali ten nawyk po ukończeniu szkolenia. Jeśli możesz wziąć udział w szkoleniu przeprowadzanym w weekendy – sprawdź ofertę naszych studiów, które prowadzimy wspólnie z uczelniami wyższymi.

Czy oferujecie szkolenia w innych językach?

Tak, prowadzimy szkolenia w językach urzędowych ponad 30 krajów, w których jesteśmy aktywni. Więcej informacji na temat naszej obecności na świecie można znaleźć na naszej stronie theleansixsigmacompany.eu , gdzie można znaleźć informacje, w których krajach obecnie działamy i oferujemy szkolenia.

Czy powinienem wybrać się na szkolenie Lean Practitioner czy Lean Leader?

Lean Practitioner pełni inną rolę niż Lean Leader. Praktycy stale realizują mniejsze Inicjatywy Lean i informują interesariuszy o swoich wysiłkach. Liderzy Lean z kolei posiadają szerszą wiedzę na temat Lean, prowadzą projekty i szkolą pracowników, aby sami mogli zacząć korzystać z metodologii Lean.

Chcesz więcej informacji?

Być może nadal masz wątpliwości, które szkolenie jest dla Ciebie właściwym wyborem lub czy powinieneś wybrać Lean lub Lean Six Sigma. Pozwól nam pomóc Ci we wszystkich Twoich pytaniach, w ten sposób zawsze możesz dokonać właściwego wyboru. Będzie nam miło móc Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Przykłady/Blog

Inne kursy

Znajdź szkolenie, które odpowiada Twoim potrzebom.

Pobierz katalog

Dowiedz się więcej dzięki katalogowi

Pozwól, aby nasz prospekt zapewnił Ci więcej informacji o naszych kursach.

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG