Yellow Belt

Kurs Lean Six Sigma Yellow Belt pozwoli ci na zastosowanie podstawowych zasad Lean Six Sigma w twojej organizacji i aktywne uczestniczenie w inicjatywach doskonalenia.

Co jest na tej stronie:

  STAWAJ SIĘ LEPSZYM KAŻDEGO DNIA

  Coraz więcej organizacji wykorzystuje Lean Six Sigma do doskonalenia swoich procesów. Odpowiednie projekty naprawcze często wywierają wpływ na codzienną pracę.

  Metodologia Lean Six Sigma jest wykorzystywana do usprawniania procesów w celu dostarczania klientom, pacjentom lub obywatelom usług lub produktów szybciej i z mniejszą ilością błędów (wad). Często projekty są realizowane w organizacjach, gdzie kilku ludzi współpracuje ze sobą. Na przykład proces fakturowania, proces udzielania licencji, procesy logistyczne lub produkcyjne. Osoby, które kierują projektem są określane jako Green Belts i Black Belts, ale są one zależne od wkładu i współpracy innych członków zespołu, by projekt odniósł sukces.

  KURS SZKOLENIOWY YELLOW BELT

  Szkolenie Yellow Belt zostało wprowadzone w celu zapewnienia, że członkowie zespołu rozumieją cele Lean Six Sigma i swoje role w projekcie. Ten jednodniowy kurs wyjaśnia, czym jest metodologia Lean Six Sigma, skąd się wzięła, gdzie się sprawdza, a gdzie nie, co znaczy Lean Six Sigma dla organizacji i w jaki sposób może się przyczynić do usprawnienia procesów. Jest to interaktywne szkolenie z symulacją procesu i niezbyt dużą ilością rozważań teoretycznych

  DLA KOGO TO SZKOLENIE JEST PRZYDATNE?

  Dla każdego, kto ma regularny kontakt z Lean i Six Sigma, na przykład, jeśli jesteś menadżerem, który chce się dowiedzieć więcej o metodologii lub jeśli jesteś pracownikiem, od którego oczekuje się wniesienia wkładu w projekty Lean Six Sigma. Szkolenie Yellow Belt gwarantuje rzetelną wiedzę i podstawowe informacje.

  Wcześniejsza znajomość Lean Six Sigma nie jest wymagana. Podczas szkolenia będziemy omawiać podstawy i filozofię Lean Six Sigma, abyś mógł poznać, skąd biorą się metody.  Ponadto szkolenie zaczyna się od podstaw Lean Six Sigma i koncepcje będą jasno przedstawiane i ilustrowane przykładami.

  Yellow Belt

  Kurs Yellow Belt daje orientację w podstawach Lean Six Sigma

  POPROŚ O PROSPEKT
  Na podstawie opinii592 otrzymuje Lean Six Sigma Company z usługąYellow Belt wynik9 na 10.

  PRAKTYCZNE INFORMACJE

  Kurs Yellow Belt jest kursem szkoleniowym w firmie. Poproś o prospekt, aby uzyskać informacje o szczegółowym programie szkolenia.

   Szkolenie Yellow Belt daje ogólne omówienie Lean Six Sigma i dlatego nadaje się do dostosowania przedstawianych treści do rodzaju działalności zainteresowanych.

  POPROŚ O PROSPEKT

  Poproś o prospect by poznać więcej informacji o szczegółach programu, przygotowaniu, grupie docelowej i egzaminie.

  • Date Format: DD slash MM slash YYYY

  Lean Six Sigma w Twojej organizacji

  Chociaż Lean Six Sigma jest najbardziej znana jako struktura doskonalenia bazująca na procesie, to w rzeczywistości znacząco wykracza poza te ramy. Lean Six Sigma jest określoną filozofią, strukturą organizacyjną oraz strukturą doskonalenia, jak też kompletem narzędzi. Wychodząc z tego punktu widzenia Lean Six Sigma rozwiązuje problemy organizacyjne przy uwzględnieniu konkurencyjności, obniżki kosztów oraz poziomu zadowolenia klienta.

  Zależnie od twoich ambicji, Lean Six Sigma może być wdrażany etapami. Każda organizacja jest wyjątkowa, nie ma powielanej strategii o uniwersalnym zastosowaniu. Wspólnie z tobą The Lean Six Sigma Company opracuje plan działania, dostosowany do twojej organizacji. 

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ