O nas

PIONIER W DZIEDZINIE LEAN SIX SIGMA

The Lean Six Sigma Company rozpoczęła działalność prawie 15 lat temu w Rotterdamie, w Holandii.  Przez ten czas świadczyliśmy nasze usługi setkom organizacji i przeszkoliliśmy tysiące uczestników, czyniąc z nich specjalistów Lean Six Sigma. Dzisiaj jesteśmy obecni w 27 krajach i na czterech kontynentach.

Naszą ambicją jest ułatwienie organizacjom stanie się perfekcjonistami w tym, co one robią.  Czynimy to przez szkolenie naszych przedstawicieli, by stali się wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie Lean Six Sigma. Ponadto oferujemy aktywne wsparcie dla organizacji przy wdrażaniu programów Lean Six Sigma. Skupiamy się na przekazywaniu wiedzy poprzez szkolenie, warsztaty i coaching.

The Lean Six Sigma Company uważa, że ukończenie naszego szkolenia w dziedzinie Lean Six Sigma powinno być czymś wyróżniającym i dawać dodatkowe korzyści dla pracownika.

Z tego względu dokładamy znaczących starań, by oferować certyfikacje, które są cenione.

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETAMI W EUROPE

Dzięki współpracy z uniwersytetami i wyższymi szkołami zawodowymi w Europie (np. Paryż, Francja / Londyn, Anglia / Ghent, Belgia / Rotterdam, Holandia) gwarantujemy, że nasza certyfikacja jest zatwierdzana przez renomowane oficjalne instytucje edukacyjne. Na niektórych rynkach nasz program nauczania Lean Six Sigma Black Belt został oficjalnie uznany za studia podyplomowe (Holandia / Belgia).

Po zakończeniu naszego kursu, certyfikowani specjaliści w dziedzinie Lean Six Sigma mogą prawie natychmiast wnieść cenny wkład do swojej organizacji. Nasza certyfikacja znacząco zwiększa ich możliwości zatrudnienia i często stanowi ważny impuls dla ich szans na drodze kariery

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG