Otwórz rejestrację

Program Lean Expert

Kiedy organizacje chcą podnieść swoje wysiłki w zakresie ciągłego doskonalenia na najwyższy poziom, zwracają się do ekspertów Lean. Jako flagowi przedstawiciele Lean, wiedzą oni jak poradzić sobie z każdym wyzwaniem związanym z wartością dla klienta i redukcją odpadów. Posiadają umiejętności, które odróżniają ich od Liderów Lean, a mianowicie zdolność do przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie programem Lean i prowadzenie szkoleń na wysokim poziomie. Szkolą innych specjalistów Lean i dostarczają organizacjom strategiczne mapy drogowe, kierując je w stronę sukcesu poprzez staranny wybór projektów Lean. Naprawdę nie ma lepszej osoby, która lepiej nadaje się do wdrażania kultury ciągłego doskonalenia niż Lean Expert.

Przegląd

Czas trwania

rózny w zalezności od osoby

Wymagania wstępne

różne, patrz prospekt

Lokalizacje

0 Lokalizacje

Opinie

Dla organizacji

Szkolenie w firmie

Szkolenie grupowe na zamówienie lub coaching przez naszych Black Beltów, dostosowane do Twojego miejsca pracy.

Prospekt informacyjny

Wszystkie szczegóły dotyczące kursu

Dowiedz się więcej o modułach szkoleniowych, dziennych programach kursów i zawartości każdego kursu

Wstęp

Prowadzenie działalności w duchu Lean

Już od najwcześniejszych dni Lean w Japonii ludzie odgrywali centralną rolę w metodologii. Zapomnij o bezmyślnym trzymaniu się jednej rutyny. Lean na wyższym poziomie polega na kultywowaniu kreatywnego sposobu patrzenia na rozwiązywanie problemów. Chodzi o to, aby mieć wspólny sposób myślenia o ciągłym doskonaleniu i o tym, jak zastosować je w swoim środowisku pracy. Nie tylko raz, ale każdego dnia. To jest właśnie istota ciągłego doskonalenia. Ale kultywowanie tego sposobu myślenia u każdego, kto jest zaangażowany – jak również stworzenie palącej platformy dla tego typu kultury firmy – naprawdę wymaga Experta Lean. Podnosi on na wyższy poziom nie tylko procesy, ale również ludzi. A jak stwierdziła kiedyś Toyota: „budujemy ludzi, zanim zbudujemy samochody”.

 • Spersonalizowane doradztwo w zakresie treningu
 • Trener Lean Expert
 • Program dostosowany do potrzeb

 • Ekskluzywna platforma e-learningowa MyTraining™
 • Kursy z certyfikatem ISO
 • Obecność firmy na rynku międzynarodowym

Na podstawie opinii studentów nasze kursy są oceniane na 4,8/5,0 gwiazdek

Dlaczego warto?

Wszechstronność na przyszłość

Bycie gotowym na przyszłość jako organizacja oznacza ciągłe skupianie się na właściwych celach i bycie wystarczająco silnym, aby przetrwać burzę. Ale to skupienie, zwinność i przekładanie wizji firmy na właściwe działania wymaga czegoś więcej niż tylko tradycyjnych umiejętności przywódczych – zwłaszcza jeśli chodzi o Lean. Musisz wiedzieć, jaki styl zarządzania jest najbardziej efektywny, rozumieć narzędzia i metody stosowane w firmie, jak najlepiej je wykorzystać, a kiedy pojawią się trudności, odpowiedź powinna być już w Twojej skrzynce z narzędziami. Wszechstronność to nowe słowo kluczowe przyszłości i najcenniejsza umiejętność, jaką posiadają eksperci Lean. Po prostu nie ma nikogo, kto mógłby podejść do Lean w tak strategiczny i wszechstronny sposób, jak Lean Expert.

Rodzaje treningów

Twój sposób nauki

Indywidualny program Lean Expert

Program Lean Expert różni się w zależności od ucznia. Jest on oparty na tym, co jeszcze musisz osiągnąć, ilości kontroli, które są wymagane (takie jak przeglądy bramek lub przeglądy postępu), a nawet na ewentualnych problemach, które napotkałeś i z którymi chcesz uzyskać pomoc. Razem z trenerem tworzysz plan, który sprawdza się dla wszystkich zaangażowanych w projekt. Jednak czas trwania, datę rozpoczęcia i inne szczegóły najlepiej omówić osobiście, więc nie wahaj się skontaktować z naszymi ekspertami Lean po dalsze porady.

Program indywidualny

Program nauczania

O Programie Lean Expert

W przeciwieństwie do naszych regularnych kursów, program Lean Expert nie jest szkoleniem grupowym typu online lub w klasie. Zamiast tego, wraz z osobistym trenerem, analizujesz swoje dotychczasowe doświadczenia w zakresie Lean i dokonujesz podsumowania. Aby móc rozwinąć się do poziomu Lean Expert, trzeba mieć duże doświadczenie z głównymi aspektami Lean. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie jako certyfikowany Lider Lean, podczas którego musieli przeprowadzić 5 udanych projektów Lean, udzielić wsparcia 5 innym, a także wdrożyć ciągłe doskonalenie w jednym z działów wraz z niezbędnym coachingiem. Uczestnicy muszą być również w pełni certyfikowanymi Lean Six Sigma Black Belts.

Kiedy te wymagania zostaną spełnione, przeprowadzona zostanie analiza luk, aby uzyskać dobry przegląd Twojego doświadczenia i przekształcić ją w plan rozwoju osobistego. Program Lean Expert koncentruje się następnie na wypełnieniu pozostałych luk w Twoim portfolio. Nie chodzi tu tylko o stosowanie narzędzi i metod Lean, ale także o to, by uczestnicy zaczęli zgłębiać tajniki zarządzania programami i poświęcili na to wiele godzin. Z pomocą trenera zaczynasz szukać możliwości rozszerzenia małych inicjatyw Lean na większe programy, które są zgodne z celami zespołu zarządzającego.

Kiedy dołączasz do programu, cała Twoja praca jest wykonywana w jednym celu: opanowania metodologii Lean i ciągłym doskonaleniu swojej wiedzy.

Podróż po certyfikat

Faza przygotowawcza

Aby pomóc Ci w przygotowaniu, szkolenie obejmuje

 • Szczegółowy podręcznik do nauki
 • Do 26 filmów na temat Lean/Six Sigma*
 • Cyfrowa książka poświęcona Lean
 • Kursy uzupełniające na e-platformie TPC
 • Bezpośredni dostęp do MyTraining

Dni szkolenia

Twoja sesja treningowa zawiera

 • Dni zajęc dostosowane do klienta
 • Symulacje praktyczne
 • Dyskusja o wyzwaniach projektowych i najlepszych praktykach
 • Wzajemne uczenie się i działania
 • Egzamin teoretyczny i certyfikat

Twój projekt

Aby mieć pewność, że Twój projekt zakończy się sukcesem, szkolenie obejmuje

 • Coaching projektowy 1 na 1
 • Gotowe szablony projektów
 • Ocena projektu
 • Mentoring w zakresie zarządzania zmianami
 • Kompleksowy przegląd wyników pracy

Faza certyfkacji

Certyfikacja wiaże się z

 • Dwie ekspertyzy Twojego projektu
 • Ceremonia certyfikacji z trenerem i kierownikiem TLSSC
 • Oficjalny certyfikat Lean Expert
 • Oficjalna rejestracja w naszej bazie danych
 • Dostęp do ekskluzywnej strony Linked-In dla bsolwentów Lean Expert

Faza przygotowawcza

Dni szkolenia

Twój projekt

Faza certyfkacji

Uzyskanie certyfikatu

Wartość Twojego certyfikatu

Pomyślne ukończenie jednego z naszych szkoleń jest nagradzane międzynarodowym certyfikatem.Co dokładnie określa wartość certyfikatu. Na stronie wartości Twojego certyfikatu wyjaśniamy dlaczego certyfikat Lean Six Sigma Company ma wyższy standard niż inne.

Szczegóły finansowe

Ceny szkoleń

Koszty

Ponieważ program Lean Expert jest dobierany indywidualnie, długość programu, intensywność i ilość coachingu są różne dla każdego ucznia. Dlatego cena również różni się w zależności od osoby. Jeśli chcesz otrzymać dokładną cenę, skontaktuj się z nami, a nasi Experci Lean pomogą Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Niestandardowe ceny

Aplikuj

Szacunkowy

Eksperci Lean wznieśli się ponad osobiste przywództwo w projekcie, zamiast tego umożliwiają innym osiągnięcie znacznie bardziej znaczących rezultatów. Ich wkład i praca nie dają się łatwo przełożyć na liczby.

W firmie

Jeśli szukasz szkolenia dla całego zespołu, to zainteresują Cię nasze strony „w firmie”. Nasi trenerzy poprowadzą również każde szkolenie, które oferujemy dla poszczególnych osób w Twojej organizacji. Nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy z Lean lub Lean Six Sigma jako zespół niż nasze szkolenie w firmie.

Szkolenie w firmie

Szkolenie

Szkolenie White Belt

Szkolenie White Belt to szybki, bezpłatny i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, które szkolenie Lean Six Sigma jest najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj podstawy Lean Six Sigma, dowiedz się, jakie role możesz pełnić i poznaj korzyści z tego wynikające. Wszystko w 3 krótkich lekcjach, prezentowanych przez jednego z naszych Master Black Beltów. Stworzone we współpracy z The Productivity Company.

 • Odkryj Lean Six Sigma w 60 minut
 • Poznaj role w organizacji Six Sigma
 • Dowiedz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze
 • Prowadzone przez naszych Master Black Belts
 • Nie trzeba czekać, nie trzeba płacić

Degustacja

Degustacja Lean Six Sigma

Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości doskonalenia i jakie szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne, biorąc udział w jednej z naszych Degustacji Lean Six Sigma. Podczas bezpłatnej degustacji nasz trener wyjaśni Ci podstawy tej metodologii oraz sposoby przekształcania Twoich pomysłów w wyniki. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje pytania i ujawnić, jak wiele możesz zyskać, stosując Lean Six Sigma.

 • Indywidualne porady szkoleniowe
 • Sesja pytań i odpowiedzi o Lean Six Sigma
 • Dyskusja o projektach z innymi uczestnikami
 • Poznaj naszych trenerów
 • Dostępna dla każdego
Dégustation Lean Six Sigma

Daty rozpoczęcia

Terminy rozpoczęcia szkolenia Lean Expert


Na ten moment nie planujemy szkoleń otwartych Program Lean Expert.
Skontaktuj się z nami, by przedyskutować pozostałe możliwości.

Testimonials

Customer reviews

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zapisać się i przystąpić do szkolenia bez wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy na temat Lean Six Sigma?

Każde szkolenie, które prowadzimy zakłada, że nasi studenci rozpoczynają szkolenie bez jakiegokolwiek zrozumienia metodologii Lean Six Sigma. Zaczynamy od podstaw i wyjaśniamy każdy poruszany temat, nie zakładając wcześniejszego doświadczenia. Podczas szkolenia przeprowadzisz symulacje i ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją wiedzę. Jeśli zdecydujesz się na realizację projektu w ramach szkolenia, będziesz trenowany i wspomagany przez jednego z (Master) Black Beltów z The Lean Six Sigma Company, który pomoże Ci rozpocząć pracę.

Czy powinienem wybrać się na szkolenie Green Belt czy Black Belt?

To zależy od Państwa celów i tego, co zamierzają Państwo osiągnąć. Jeśli wolisz zatrudnić Lean Six Sigma w niepełnym wymiarze godzin, na przykład obok innej pracy, szkolenie Green Belt będzie najlepszym wyborem. Jeśli Twoim celem jest praca z ciągłym doskonaleniem i Lean Six Sigma w pełnym wymiarze godzin, to szkolenie Black Belt będzie właściwym wyborem.

Czy szkolenie Lean lub Lean Six Sigma jest istotne dla mojego etapu kariery?

Lean i Lean Six Sigma to metodologie, które można zacząć stosować na każdym etapie kariery, a to szkolenie jest idealnym punktem wyjścia. Nawet jako początkujący, Twoja praca może wnieść ogromną wartość dodaną. Każda z metodologii może służyć jako dodatek do obecnej pracy, zastępując część dotychczasowych obowiązków. Albo może stać się nową pełnoetatową karierą, w zależności od szkolenia, które wybierzesz.

Green Belt vs Black Belt

Główną różnicą jest zakres twoich projektów. Projekty Green Belt są zwykle ukierunkowane na rozwiązywanie problemów, które mają wpływ na interesariuszy z jednego działu. Projekty Black Belt mają tendencję do rozwiązywania długotrwałych, złożonych problemów, które przekraczają linie działów i wpływają na różnych interesariuszy. Zakres obowiązków Green Belta pokrywa się z zakresem obowiązków kierownika projektu. Black Belts mają więcej obowiązków i przyjmują bardziej aktywną, wiodącą rolę, gdzie kierują innymi Green Beltami podczas projektów.

Czym różni się szkolenie „Usługi” od szkolenia „Produkcja”?

Szkolenie „Usługi” najbardziej pasuje do osób zatrudnionych w karierach transakcyjnych, takich jak ogólna administracja, logistyka, finanse itp. Szkolenie „Produkcja” najbardziej pasuje do osób związanych z produkcją masową, maszynami, fabrykami i automatyką). Oczywiście osoby, które ukończą szkolenie Produkcja mogą nadal realizować projekty w wyżej wymienionych dziedzinach transakcyjnych.

Statystyka to dla mnie zniechęcający temat, czy szkolenie Lean Six Sigma jest wciąż dla mnie?

Szkolenie Green Belt ma bardzo mało treści związanych ze statystyką, w przeciwieństwie do naszego kursu Black Belt. Jednak nawet kursy Black Belt zostały zaprojektowane tak, by zaczynać od samych podstaw, przy założeniu, że nasi studenci nie znają niczego związanego ze statystyką. Zdajemy sobie sprawę, że pomysł pracy ze statystyką może brzmieć nieco intymnie, ale nasi trenerzy pomogli tysiącom studentów zrozumieć (i odnaleźć zainteresowanie) statystyką. Dodatkowo oferujemy kursy uzupełniające oraz kilka filmów na naszej platformie MyTraining™, które pomogą Ci przygotować się do konkretnych ćwiczeń lub je powtórzyć.

Czy oferujecie Państwo jakieś szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Firma Lean Six Sigma stara się organizować swoje szkolenia kursowe w normalnych godzinach pracy.Jest to świadomy wybór, aby nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów oraz aby przyzwyczaić kursantów do idei pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i kontynuować ten zwyczaj po zakończeniu szkolenia.Jednakże, obowiązują pewne lokalne wyjątki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z helpdeskiem w Państwa regionie

Czy oferujecie Państwo szkolenia w innych językach?

Więcej informacji o naszej obecności na świecie można znaleźć na naszej stronie theleansixsigmacompany.com worldmap, tutaj znajdziesz, w których krajach jesteśmy obecnie aktywni i oferujemy szkolenia.

Jakie jest właściwe szkolenie dla mnie?

To zależy od Państwa celów i tego, co zamierzają Państwo osiągnąć. Jeśli wolisz zatrudniać Lean Six Sigma w niepełnym wymiarze godzin, na przykład obok innej pracy, najlepszym wyborem będzie szkolenie Green Belt. Jeśli Twoim celem jest praca z Ciągłym Doskonaleniem i Lean Six Sigma w pełnym wymiarze godzin, wtedy szkolenie Black Belt będzie właściwym wyborem. To samo dotyczy odpowiednio koncepcji Lean i naszych szkoleń Lean Practitioner i Lean Leader.

Czy powinienem wybrać się na szkolenie Lean Practitioner czy Lean Leader?

Lean Practitioners pełnią inną rolę niż Lean Leaders. Praktycy na bieżąco realizują mniejsze inicjatywy Lean i informują interesariuszy o swoich wysiłkach. Lean Leaders natomiast posiadają szerszy zakres wiedzy o Lean, prowadzą projekty i szkolą pracowników, aby sami mogli zacząć stosować metodologię Lean.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Być może wciąż masz wątpliwości, które szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie, czy powinieneś wybrać Lean lub Lean Six Sigma. Pozwól nam odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Nasz przyjazny helpdesk chętnie się z Tobą skontaktuje

Skontaktuj się z nami

Przypadki/Blogi

Inne kursy

Znajdź szkolenie, które odpowiada Twoim potrzebom.

Zamów prospekt

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi dzięki naszemu prospektowi

Niech nasz prospekt dostarczy Ci informacje o naszych kursach, które pomogą Ci podjąć decyzję.

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG