Dofinansowania

Dofinansowania szkoleń Lean Six Sigma

Już teraz chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z zakresu Lean Six Sigma, ale nie masz na to odpowiednich środków finansowych? Planujesz jak najszybciej zyskać dodatkowe umiejętności i wpisać je w CV, by zrobić wrażenie na rekruterach i dostać tę wymarzoną pracę? A może szukasz dofinansowania, które pozwoli Twoim pracownikom poszerzyć kwalifikacje i przełoży się bezpośrednio na rozwój Twojej firmy? Mamy rozwiązanie, które może Cię zainteresować.

 

Zwrotna pożyczka na kształcenie w zakresie Lean Six Sigma lub dofinansowanie nawet 80% kosztów szkolenia to Twoja szansa na rozwój tu i teraz. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak skorzystać z dofinansowania na szkolenie z zakresu Lean Six Sigma?

Droga do pozyskania dofinansowań naszych kursów jest bardzo prosta. W przypadku chęci pozyskania funduszy na szkolenia Lean Six Sigma dla swoich pracowników, możesz wykonać to samodzielnie, poprzez złożenie odpowiednich wniosków online na stronach naszych partnerów lub skorzystać z naszej pomocy.

Dla kogo są dofinansowania naszych szkoleń?

Dofinansowania szkoleń Lean Six Sigma we współpracy z naszymi partnerami są dla Ciebie, jeśli:

–    chcesz poznać świat Lean Six Sigma,

–    sięgasz po kolejne pasy doskonalenia (np upgrade z Green Belt na Black Belt),

–    szukasz sposobu dofinansowania szkoleń dla swoich pracowników,

–    prowadzisz własną działalność gospodarczą (mikro lub makro przedsiębiorstwo), jesteś zatrudniony w ramach każdej formy umowy lub masz status osoby bezrobotnej.

Dofinansowania kursów Lean Six Sigma — wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej
Pożyczka na kurs Lean Six Sigma udzielana za pośrednictwem OPEN jest nieoprocentowana. Przy terminowo spłacanych ratach nie generuje również żadnych ukrytych kosztów i prowizji, które musiałbyś ponosić. Z pożyczki OPEN na kurs Lean Six Sigma możesz skorzystać, nawet jeśli nie jest to tożsame z zawodem, który obecnie wykonujesz. Po zakończeniu edukacji i otrzymaniu oficjalnego, w pełni wartościowego certyfikatu przysługuje Ci prawo do umorzenia od 15 do 25% całkowitej kwoty, jaką pożyczasz na swój rozwój w trakcie naszego kursu. Więcej informacji na temat pożyczki OPEN znajdziesz na stronie naszego partnera.

Program Inwestuj w Rozwój
W ramach Programu Inwestuj w Rozwój możesz zdobyć fundusze na kształcenie w zakresie Lean Six Sigma nawet do 30 000 zł. Pożyczka jest nieoprocentowana. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów — prowizji czy opłat wstępnych. Istnieje możliwość umorzenia od 20 do 25% całej kwoty, a jej spłat dokonujesz w równych, miesięcznych ratach w ciągu maksymalnie 3 lat. Odwiedź witrynę naszego partnera i sprawdź warunki pożyczki na Twoją edukację Lean Six Sigma!

Krajowy Fundusz Szkoleniowy — dofinansowania dla przedsiębiorców
We współpracy z Krajowym Funduszem Szkoleniowym, mamy możliwość pozyskania nawet 80% dofinansowania szkolenia Lean Six Sigma dla Twoich pracowników. Nasz specjalista sporządza indywidualny wniosek, dopasowany do potrzeb Twojej organizacji, który jest kierowany do właściwego Urzędu Pracy. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową pomocą w pozyskaniu dofinansowania z KFS kursów Lean Six Sigma dla Twojego teamu — napisz do nas poprzez formularz kontaktowy i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG