Szkolenie otwarte

Lean Practitioner

Zacznij stosować Lean, aby zaspokajać potrzeby klientów przy mniejszym wysiłku, mniejszej liczbie kroków i większej spójności. Lean to wypróbowana i realna metodologia osiągania wysokiej wydajności procesów i pozbywania się zbędnej pracy. Każdy powtarzający się proces można dopracować, a podczas naszego 3-dniowego szkolenia Lean Practitioner dowiesz się dokładnie, jak to zrobić. Nasze akredytacje ISO18404 i ISO13053 gwarantują, że weźmiesz udział w szkoleniu, które oferuje światowe standardy jakości.

Informacje

Czas trwania

3 dni

Przygotowanie

Nie jest konieczne

Lokalizacje

2 Lokalizacje

Opinie

Dla Biznesu

Szkolenia zamknięte

Szkolenie zamknięte lub coaching prowadzone przez Master Black Beltów, dostosowane do Twojej firmy.

Katalog szkoleń

Poznaj nasze kursy

Pobierz nasz darmowy katalog szkoleń, by poznać ich programy i więcej szczegółów.

Wprowadzenie

Lean Practitioner

Poprawianie wydajności w pracy wymaga więcej niż tylko pojedynczego wysiłku. Konieczna jest zmiana codziennych nawyków w pracy, inicjatywy potrzebna jest nowa wiedza fachowa. Doświadczenia i osiągnięcia trzeba gromadzić, a następnie rozpowszechniać wśród organizacji. Podczas szkolenia Lean Practitioner nauczysz się, jak stać się siłą napędową takich działań, poznasz szeroki wachlarz narzędzi oraz zaczniesz dostrzegać i rozwiązywać przyczyny leżące u podstaw każdego problemu. Lean Practitioner łączy zespoły, kwestionuje bezproduktywne nawyki, angażuje kluczowych interesariuszy i rozwiązuje problemy. Cel: by łatwiej sprostać wymaganiom klientów.

 • Rozległa sieć absolwentów
 • Różne warianty treningu
 • Dedykowany coaching projektu

 • Ekskluzywna platforma kursów MyTraining™
 • Kursy certyfikowane ISO
 • Międzynarodowy instytut szkoleniowy

Na podstawie opinii studentów nasze kursy są oceniane na 4,8/5,0 gwiazdek

Dlaczego warto?

Korzyści dla organizacji

Szybka i gruntowna poprawa jest tym, co sprawia, że Lean jest tak popularny, zwłaszcza w organizacjach, które stawiają sobie za cel doskonałość operacyjną. Sukcesy pozostają w zasięgu ręki, co czyni je łatwymi i znacznie atrakcyjniejszymi do zainwestowania w nie czasu. Problemy organizacyjne, które stanowiły obciążenie od dawna, mogą zostać rozwiązane w ciągu miesiąca lub nawet tygodnia. Nie zza pojedynczego biurka, ale dzięki wysiłkom grupowym i dokładnie tam, gdzie wykonywana jest praca. Poza gruntownymi usprawnieniami, działania w ramach Lean są także dobrą zabawą, ponieważ stanowią wyzwanie dla innych, by zastanowić się nad pracą – własną lub ogólną – i poprawić stare standardy.

Warianty szkolenia

Sposób kształcenia

Stacjonarny

Weź udział w jednym z naszych szkoleń stacjonarnych. Wraz z trenerem i innymi uczestnikami poznaj narzędzia i wyciągnij wnioski z wcześniejszych doświadczeń innych uczestników. Nasze sesje w sali lekcyjnej to najlepszy sposób na nawiązanie kontaktów z innymi kursantami.

Zarejestruj się

Zdalny

Dzięki wirtualnej sali możesz uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca na świecie. Zaprojektowaliśmy nasz program tak, aby angażował uczestników w aktywny sposób. Przykładem może być wspólne mapowanie strumienia wartości lub symulacja. Doświadczenie praktyczne w zaciszu własnej kanapy – bardzo wygodne, ale równie kształcące.

Zarejestruj się

Hybrydowo

Nasza opcja nauki w trybie hybrydowym pozwala na bieżąco decydować, czy chcesz uczestniczyć w zajęciach, czy wolisz sam wybrać miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają napięty, ale nieprzewidywalny harmonogram. Dzięki platformie MyTraining™ zawsze dobrze się przygotujesz, niezależnie od dokonanego wyboru.

Zarejestruj się

Program

O kursie Lean Practitioner

Szkolenie Lean Practitioner jest przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą osobiście stosować narzędzia i metody Lean. Szkolenie Lean Practitioner obejmuje wszystko, co potrzebne, by zacząć od podstaw. Od prostego zrozumienia pojęcia „marnotrawstwa” po bardziej złożone koncepcje, takie jak kultura firmy Lean i sposoby jej osiągnięcia.

Podczas szkolenia słuchacze wykonują ćwiczenia na żywo i ćwiczą z różnymi narzędziami, aby zapoznać się z ich praktycznym zastosowaniem. Praktycy Lean posiadają wiedzę potrzebną do optymalizacji i doskonalenia istniejących procesów w organizacji, a także do tworzenia nowych nawyków pracy. Krótko mówiąc, stają się oni agentami zmian.

Narzędzia Lean można stosować w każdej branży, ponieważ każdy powtarzający się proces można zoptymalizować za pomocą narzędzi i metod przewidzianych w tej metodologii. Wprowadź usprawnienia procesów do swojego środowiska pracy dzięki naszym kursom na międzynarodowym poziomie, którego wymaga ISO, niezależnie od dziedziny, którą się zajmujesz.

Droga do certyfikacji

Faza przygotowawcza

Szkolenie zawiera

 • Przewodnik szkolenia
 • 20 filmów szkoleniowych
 • E-książki o Lean
 • Kursy uzupełniające na e-platformie TPC
 • Bezpośredni dostęp do MyTraining

Dni szkolenia

Sesja szkoleniowa zawiera

 • 3 dni szkolenia
 • Praktyczne symulacje
 • Wyzwania projektowe i najlepsze praktyki
 • Bezpośrednie nauczanie i aktywności
 • Egzamin teoretyczny i certyfikacja

Twój projekt

By zapewnić powodzenie Twojego projektu szkolenie zawiera

 • Osobisty coaching projektowy
 • Przygotowane wzory dokumentów
 • Wybór projektów oraz wsparcie w pierwszych krokach
 • Wsparcie przy prowadzeniu A3
 • Kompleksowy przegląd rezultatów

Faza certyfkacji

Certyfikacja obejmuje

 • 2 ekspertów ocenia Twój projekt
 • Projekt przynoszący realną korzyść biznesową
 • Oficjalny certyfikat Lean Practitioner
 • Rejestracja w naszej międzynarodowej bazie
 • Dostęp do ekskluzywnej grupy absolwentów

Faza przygotowawcza

Dni szkolenia

Twój projekt

Faza certyfkacji

Certyfikowanie

Wartość Twojego certyfikatu

Pomyślne ukończenie jednego z naszych szkoleń jest nagradzane uznawanym na całym świecie certyfikatem. Ale co dokładnie decyduje o wartości certyfikatu? W tym filmie wyjaśniamy, dlaczego certyfikat The Lean Six Sigma Company ma wyższy standard niż inne na naszej stronie poświęconej certyfikatom.

Szczegóły finansowe

Ceny szkoleń

Koszty

The Lean Six Sigma Company oferuje szkolenie, które obejmuje projekt i cały niezbędny coaching od doświadczonego mentora.

4980 zł netto

Teoria + praktyka

Aplikuj

Szacowane ROI

Po przeszkoleniu tysięcy studentów w zakresie metodologii Lean Six Sigma, obserwujemy, że projekty Lean pozwalają zaoszczędzić średnio 30000 zł netto rocznie. A ponieważ każdy projekt trwa około 2-4 miesięcy, możliwe jest nawet realizowanie kilku projektów rocznie.

Szkolenia zamknięte

Jeśli szukasz szkolenia dla zespołu, to skorzystaj z naszych szkoleń zamkniętych. Nasi trenerzy mogą poprowadzić każde szkolenie, które oferujemy specjalnie dla Twojej grupy. Nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy zespołowej z Lean Six Sigma, niż nasze szkolenie zamknięte.

Szkolenie zamknięte

Szkolenie

Szkolenie White Belt

Szkolenie White Belt to szybki, bezpłatny i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, które szkolenie Lean Six Sigma jest najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj podstawy Lean Six Sigma, dowiedz się, jakie role możesz pełnić i poznaj korzyści z tego wynikające. Wszystko w 3 krótkich lekcjach, prezentowanych przez jednego z naszych Master Black Beltów. Stworzone we współpracy z The Productivity Company.

 • Odkryj Lean Six Sigma w 60 minut
 • Poznaj role w organizacji Six Sigma
 • Dowiedz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze
 • Prowadzone przez naszych Master Black Belts
 • Nie trzeba czekać, nie trzeba płacić

Degustacja

Degustacja Lean Six Sigma

Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości doskonalenia i jakie szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne, biorąc udział w jednej z naszych Degustacji Lean Six Sigma. Podczas bezpłatnej degustacji nasz trener wyjaśni Ci podstawy tej metodologii oraz sposoby przekształcania Twoich pomysłów w wyniki. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje pytania i ujawnić, jak wiele możesz zyskać, stosując Lean Six Sigma.

 • Indywidualne porady szkoleniowe
 • Sesja pytań i odpowiedzi o Lean Six Sigma
 • Dyskusja o projektach z innymi uczestnikami
 • Poznaj naszych trenerów
 • Dostępna dla każdego
Dégustation Lean Six Sigma

Daty szkoleń

Lean Practitioner

07 paź
Warszawa

Warszawa

Daty kursu
October 7, 2024|October 8, 2024|November 18, 2024

Lokalizacja
,

04 lis
Wrocław

Wrocław

Daty kursu
November 4, 2024|November 5, 2024|November 18, 2024

Lokalizacja
,

Daty kursu

7 października 2024, 8 października 2024, 18 listopada 2024

Lokalizacja

, ,

Dodatkowe informacje

Zajęcia 18 listopada prowadzone są w trybie zdalnym. Jeśli szukasz szkolenia w pełni online – skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Daty kursu

4 listopada 2024, 5 listopada 2024, 18 listopada 2024

Lokalizacja

Januszowicka 5, Wrocław,

Dodatkowe informacje

Zajęcia 18 listopada prowadzone są w trybie zdalnym. Jeśli szukasz szkolenia w pełni online – skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

×


Testimonials

Customer reviews

FAQ

Najczęstsze pytania

Czy mogę zapisać się na szkolenie bez wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy na temat Lean Six Sigma?

Każde prowadzone przez nas szkolenie zakłada, że nasi słuchacze rozpoczynają je bez jakiegokolwiek zrozumienia metodologii Lean Six Sigma. Zaczyna się ono od podstaw i wyjaśnia każdy poruszany temat, nie zakładając wcześniejszego doświadczenia. Podczas szkolenia będziesz przeprowadzać symulacje i ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją wiedzę. Jeśli zdecydujesz się na realizację projektu w ramach szkolenia, otrzymasz wsparcie i pomoc od jednego z (Master) Black Belts z The Lean Six Sigma Company, który pomoże Ci rozpocząć pracę.

Czy oferujecie szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Każde szkolenie jest przygotowywane z myślą o uczniach. Z tego powodu każde szkolenie organizujemy w normalnych godzinach pracy. Robimy to po to, by nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów, a także po to, by przyzwyczaić ich do pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i by kontynuowali ten nawyk po ukończeniu szkolenia. Jeśli możesz wziąć udział w szkoleniu przeprowadzanym w weekendy – sprawdź ofertę naszych studiów, które prowadzimy wspólnie z uczelniami wyższymi.

Czy oferujecie szkolenia w innych językach?

Tak, prowadzimy szkolenia w językach urzędowych ponad 30 krajów, w których jesteśmy aktywni. Więcej informacji na temat naszej obecności na świecie można znaleźć na naszej stronie theleansixsigmacompany.eu , gdzie można znaleźć informacje, w których krajach obecnie działamy i oferujemy szkolenia.

Czy powinienem wybrać się na szkolenie Lean Practitioner czy Lean Leader?

Lean Practitioner pełni inną rolę niż Lean Leader. Praktycy stale realizują mniejsze Inicjatywy Lean i informują interesariuszy o swoich wysiłkach. Liderzy Lean z kolei posiadają szerszą wiedzę na temat Lean, prowadzą projekty i szkolą pracowników, aby sami mogli zacząć korzystać z metodologii Lean.

Chcesz więcej informacji?

Być może nadal masz wątpliwości, które szkolenie jest dla Ciebie właściwym wyborem lub czy powinieneś wybrać Lean lub Lean Six Sigma. Pozwól nam pomóc Ci we wszystkich Twoich pytaniach, w ten sposób zawsze możesz dokonać właściwego wyboru. Będzie nam miło móc Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Przykłady/Blog

Inne kursy

Znajdź szkolenie, które odpowiada Twoim potrzebom.

Pobierz katalog

Dowiedz się więcej dzięki katalogowi

Pozwól, aby nasz prospekt zapewnił Ci więcej informacji o naszych kursach.

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG