Zapisz się

Szkolenie Yellow Belt

Informacje

Szkolenie

Tylko teoria

Czas trwania

6 godzin

Wymagania wstępne

Brak

Lokalizacje

0 Lokalizacje

Opinie

Dla biznesu

Szkolenie w firmie

Szkolenie grupowe na zamówienie lub coaching przez naszych (Master)Black Beltów, dostosowane do Twojego miejsca pracy.

Prospekt informacyjny

Wszystkie szczegóły dotyczące kursu

Dowiedz się więcej o modułach szkoleniowych, dziennych programach kursów i zawartości każdego kursu

Wstęp

Twoje nowe standardy wiedzy

W Lean Six Sigma powszechnie przyjmuje się, że usprawnienia są naprawdę skuteczne tylko wtedy, gdy wszyscy działają w ten sam sposób. Tylko wtedy, gdy wszyscy doświadczają tych samych przeszkód, usprawnienia pomagają podnieść standardy w taki sposób, że wszyscy na nich korzystają. W przeciwnym razie jest to tylko kolejna wariacja na temat czyjegoś osobistego sposobu pracy. Aby komunikować się, działać i podejmować decyzje jako spójna jednostka, wszyscy muszą posiadać te same umiejętności i zdolności – ten sam sposób myślenia. Szkolenie Yellow Belt wprowadza do zasadniczego sposobu myślenia Lean Six Sigma i buduje na tym zrozumieniu. W ten sposób usprawnienia stają się naprawdę skuteczne.

 • Rozbudowana sieć absolwentów
 • Różne rodzaje szkoleń
 • Osobisty trener projektów

 • Ekskluzywna platforma edukacyjna MyTraining™
 • Kursy z certyfikatem ISO
 • Obecność firmy na rynku międzynarodowym

Na podstawie opinii studentów nasze kursy są oceniane na 4,8/5,0 gwiazdek

Usprawnianie procesów dla wszystkich

Usprawnianie procesów dla wszystkich

Jeśli szukasz wszechstronnego szkolenia Lean Six Sigma, to nie ma lepszego wyboru niż szkolenie Yellow Belt. Uczestnicy Yellow Belt są przygotowani do pełnienia wielu ról. Jesteś w stanie osobiście realizować inicjatywy usprawniające. Ale posiadasz również odpowiedni poziom wiedzy, aby pełnić rolę merytorycznego lidera dla innych właścicieli projektów Lean Six Sigma. Ponieważ wiesz dokładnie, co sprawia, że projekty działają i co się z nimi wiąże. Jeśli więc Twoja organizacja poważnie myśli o ciągłym doskonaleniu, to szkolenie Yellow Belt powinno być standardem wiedzy dla każdego.

Warianty szkolenia

Twój sposób nauki

Online (samodzielnie)

Ucz się w zaciszu własnego domu i zrealizuj kurs w wolnym czasie. The Yellow Belt oferuje całkowicie internetowe środowisko kursu, w tym filmy, literaturę i różne quizy, aby sprawdzić swoje rozumienie każdej lekcji. Egzamin jest dołączony, ale kiedy go napiszesz, zależy od Ciebie. A jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, możesz po prostu go powtórzyć. Kurs Yellow Belt online jest właściwym wyborem, jeśli chcesz uczyć się i zdawać egzamin w swoim własnym tempie.

Zapisz się

Online (wirtualna klasa)

Połącz interaktywność z wygodą nauki online, uczestnicząc w szkoleniu Yellow Belt w wirtualnej klasie. Wystarczy się zalogować, dołączyć do klasy i zacząć. Zaletą wirtualnej klasy jest obecność trenera, który może pomóc w przypadku pytań. Jeśli lubisz angażować się w dyskusje dla własnego zrozumienia, ale nadal szukasz wygody uczenia się online, to jest to najlepszy wybór. Nie trzeba podróżować ani parkować.

Enroll

Stacjonarnie

Jeśli wolisz uczyć się o Lean Six Sigma w warunkach klasowych, to możesz również dołączyć do naszego kursu Yellow Belt. Razem z innymi studentami i trenerem będziesz studiować, dyskutować i zastanawiać się nad technikami poznanymi podczas szkolenia Yellow Belt. Szkolenie w klasie to świetny wybór dla tych, którzy szukają dużej interakcji i wspólnych chwil nauki.

Yellow Belt w firmie

Podczas gdy opcje klasowe i online są idealne dla pojedynczych osób, szkolenie Yellow Belt w firmie jest najlepszym i najbardziej opłacalnym wyborem, jeśli chcesz przeszkolić cały zespół. Stwórz wspólne podejście do Lean Six Sigma w zespole i wprowadź ciągłe doskonalenie do swojej pracy, zlecając naszemu trenerowi przeprowadzenie szkolenia w Twojej lokalizacji.

Getting certified

The value of your certificate

Successfully completing one of our trainings is awarded with an internationally recognized certificate. But what exactly determines the worth of a certificate? We explain why a certificate from The Lean Six Sigma Company is of a higher standard than others on the value of your certificate page

Informacje finansowe

Ceny szkoleń

Koszty

Kurs Yellow Belt obejmuje różne sposoby nauki i daje dostęp do szkolenia przez okres do 2 lat. Certyfikacja i ponowne przystąpienie do egzaminu końcowego są wliczone w koszty.

Zapisz się

1750 zł brutto

W firmie

Jeśli szukasz Yellow Belta dla całego zespołu, to zainteresują Cię nasze strony dotyczące szkoleń wewnątrz firmy. Nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy z Lean lub Lean Six Sigma jako zespół niż nasze szkolenie w firmie, ponieważ nasi trenerzy poprowadzą szkolenie w Twojej lokalizacji.

Szkolenia zamknięte

Szkolenie

Szkolenie White Belt

Szkolenie White Belt to szybki, bezpłatny i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, które szkolenie Lean Six Sigma jest najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj podstawy Lean Six Sigma, dowiedz się, jakie role możesz pełnić i poznaj korzyści z tego wynikające. Wszystko w 3 krótkich lekcjach, prezentowanych przez jednego z naszych Master Black Beltów. Stworzone we współpracy z The Productivity Company.

 • Odkryj Lean Six Sigma w 60 minut
 • Poznaj role w organizacji Six Sigma
 • Dowiedz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze
 • Prowadzone przez naszych Master Black Belts
 • Nie trzeba czekać, nie trzeba płacić

Degustacja

Degustacja Lean Six Sigma

Naucz się wykorzystywać możliwości doskonalenia dzięki Lean Six Sigma. Dowiedz się, które szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne, biorąc udział w naszej degustacji Lean Six Sigma. Podczas tej bezpłatnej degustacji, jeden z naszych (Master) Black Beltów lub Expertów Lean wyjaśni Ci podstawy metodologii oraz to, jak przekuć Twoje pomysły w wyniki. Pozwól nam odpowiedzieć na Twoje pytania i pokazać jak wiele możesz zyskać stosując Lean Six Sigma.

 • Doradztwo szkoleniowe na miarę dla każdego studenta
 • Sesja pytań i odpowiedzi na temat metodologii Lean Six Sigma
 • Omówienie pomysłów na projekt z innymi uczestnikami
 • Poznaj naszych trenerów
 • Dostępny dla wszystkich

Terminy rozpoczęcia

Terminy rozpoczęcia szkolenia

×


Testimonials

Customer reviews

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto odbyć szkolenie Yellow Belt?

Ukończenie naszego szkolenia Yellow Belt jest zarówno szybkim, jak i stosunkowo prostym sposobem na zdobycie wiedzy o Lean Six Sigma. Szkolenie zapoznaje z większością technik, z którymi można się zetknąć jako ktoś, kto jest zaangażowany w projekt Lean Six Sigma (ale niekoniecznie kieruje nim lub w nim uczestniczy).To sprawia, że jest to odpowiedni kurs dla członków zespołu, którzy chcą być dobrze poinformowani o projektach, ale także dla menedżerów i kierowników zespołów, którzy mogą być zmuszeni do kierowania ludźmi prowadzącymi projekty. Kiedy ludzie zaczną mówić o chęci przeprowadzenia sesji Kaizen Event lub Mapowaniu Strumienia Wartości, będziesz wiedział, ile czasu może to zająć i czego się spodziewać, zamiast wchodzić w to na ślepo lub odmawiać poświęcenia na to czasu, ponieważ korzyści nie są ci znane.

Czy jest to szkolenie przeznaczone tylko dla początkujących?

Kurs Yellow Belt nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób początkujących, dotyczy on tych samych rodzajów złożonych narzędzi, które stosują również Black Belts i Lean Leaders. Różnica polega na wykorzystaniu narzędzi statystycznych, takich jak Minitab, oraz m.in. znajomości struktury projektu DMAIC. Podczas gdy inne kursy dogłębnie analizują narzędzia zarządzania projektami, Yellow Belt skupia się na najczęściej używanych narzędziach. Jeśli nie zamierzasz osobiście prowadzić projektu Lean Six Sigma, Yellow Belt jest dla Ciebie znacznie lepszym wyborem niż na przykład Black Belt. Dzięki temu jest to również dobry kurs awaryjny dla osób, które szybko chcą zdobyć wiedzę na temat Lean Six Sigma i certyfikat, który działa jako dowód ich rozumienia

Czy mogę zapisać się i przystąpić do szkolenia bez wcześniejszego doświadczenia lub wiedzy na temat Lean Six Sigma?

Każde szkolenie, które prowadzimy zakłada, że nasi studenci rozpoczynają szkolenie bez jakiegokolwiek pojęcia o metodologii Lean Six Sigma. Zaczynamy od podstaw i wyjaśniamy każdy poruszany temat, nie zakładając wcześniejszego doświadczenia. Podczas szkolenia przeprowadzisz symulacje i ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć Twoją wiedzę. Jeśli zdecydujesz się na realizację projektu w ramach szkolenia, będziesz trenowany i wspomagany przez jednego z (Master) Black Beltów z The Lean Six Sigma Company, aby pomóc Ci rozpocząć pracę.

Czy oferujecie Państwo jakieś szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Firma Lean Six Sigma stara się organizować swoje szkolenia w normalnych godzinach pracy.Jest to świadomy wybór, aby nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów oraz aby przyzwyczaić kursantów do idei pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i kontynuować ten zwyczaj po zakończeniu szkolenia.Jednakże, obowiązują pewne lokalne wyjątki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z helpdeskiem w Państwa regionie

Czy oferujecie Państwo szkolenia w innych językach?

Lean i Lean Six Sigma to metodologie, które można zacząć stosować na każdym etapie kariery, a to szkolenie jest idealnym punktem wyjścia. Nawet jako początkujący, Twoja praca może wnieść ogromną wartość dodaną. Każda z metodologii może służyć jako dodatek do obecnej pracy, zastępując część dotychczasowych obowiązków. Albo może stać się nową pełnoetatową karierą, w zależności od szkolenia, które wybierzesz.

Czy oferujecie Państwo jakieś szkolenia wieczorowe lub weekendowe?

Firma Lean Six Sigma stara się organizować swoje szkolenia kursowe w normalnych godzinach pracy.Jest to świadomy wybór, aby nie ingerować w życie prywatne naszych kursantów oraz aby przyzwyczaić kursantów do idei pracy z Lean Six Sigma w typowych godzinach pracy i kontynuować ten zwyczaj po zakończeniu szkolenia.Jednakże, obowiązują pewne lokalne wyjątki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z helpdeskiem w Państwa regionie

Czy oferujecie Państwo szkolenia w innych językach?

Więcej informacji o naszej obecności na świecie można znaleźć na naszej stronie theleansixsigmacompany.com worldmap, tutaj znajdziesz, w których krajach jesteśmy obecnie aktywni i oferujemy szkolenia.

Jakie szkolenie jest dla mnie odpowiednie?

To zależy od Państwa celów i tego, co zamierzają Państwo osiągnąć. Jeśli wolisz stosować Lean Six Sigma w niepełnym wymiarze godzin, na przykład obok innej pracy, najlepszym wyborem będzie szkolenie Green Belt. Jeśli natomiast Twoim celem jest praca z ciągłym doskonaleniem i Lean Six Sigma w pełnym wymiarze godzin, to właściwym wyborem będzie szkolenie Black Belt. To samo dotyczy Lean i naszych szkoleń Lean Practitioner i Lean Leader.

Chcesz więcej informacji?

Być może wciąż masz wątpliwości, które szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie, albo czy powinieneś wybrać Lean czy Lean Six Sigma? Nasz życzliwy helpdesk chętnie się z Tobą skontaktuje. Pozwól nam na udzielenie Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, abyś zawsze mógł dokonać właściwego wyboru szkolenia.

Skontaktuj się z nami

Cases / Blogs

Other courses

Find the right training that suits your needs.

Zamówienie prospektu

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi dzięki naszemu prospektowi

Niech nasz prospekt dostarczy Ci informacji o naszych kursach, które pomogą Ci podjąć decyzję.

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG