Szkolenia Lean Six Sigma Black Belt prowadzone przez ekspertów

  • Wykład Lean Six Sigma

  • Dwa rodzaje kursów Black Belts

  • Ćwiczenia praktyczne

  • Moduły i wykłady online

Certyfikowane kursy Lean Six Sigma Black Belt

Lean Six Sigma Black Belt jest w pełni wyszkolonym specjalistą w zakresie Lean Six Sigma, który traktuje ustawiczne doskonalenie procesów jako zawód. Istnieje kilka możliwości, by zostać certyfikowanym Black beltem. 

KTÓRY Z DWÓCH NASZYCH KURSÓW NAJBARDZIEJ CI ODPOWIADA?

To, który z kursów Black belt jest odpowiedni dla ciebie, zależy od twojego przygotowania, doświadczenia i ambicji. Wszystkie nasze kursy dla Black beltów spełniają wymagania norm międzynarodowych dla  innych kursów tego typu. Kursy różnią się między sobą głównie ze względu na dodatkowe oferty. Kurs dla sektora usług oferuje pełny program szkoleniowy ze specyficzną możliwością odbycia kursu i wykonania zadania praktycznego w systemie modułowym. Zapoznaj się z informacjami o kilku oferowanych przez nas szkoleniach, aby ustalić, który z kursów będzie ci najlepiej odpowiadał.  

STAWIASZ PIERWSZE KROKI W ŚWIECIE LEAN SIX SIGMA?

Czy raczej podejmujesz nasze szkolenie jako osoba dobrze przygotowana? Proszę zapoznać się naszym szkoleniem Yellow Belt (żółty pas) online. W 10 lekcjach nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najważniejszych metodach, technikach doskonalenia i definicjach. Ponadto przyswoisz sobie techniczny żargon i poznasz biznesową aplikację Lean Six Sigma w organizacji.

Ta wstępna wiedza oferuje ci szansę lepszej koncentracji na nauczeniu się podczas kursu Black – Belt jak wykorzystać Lean Six Sigma w praktyce.

Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz także certyfikat Lean Six Sigma Yellow Belt.

 

Więcej tutaj…

Szkolenia Lean Six Sigma Black Belt prowadzone przez ekspertów

informacje o certyfikacji black belt w metodologii lean six sigma

POPROŚ O PROSPEKT

DWA RODZAJE KURSÓW

Podczas naszych kursów Lean Six Sigma Black belt nauczysz się, jak realizować projekty doskonalenia procesu i inicjatywy na wyższym poziomie przy użyciu metod i narzędzi Lean Six Sigma. Po ukończeniu kursu będzie w stanie zdefiniować i wdrażać propozycje poprawy procesów w oparciu o dane, które rzeczywiście odnoszą się do źródłowych przyczyn problemów występujących w procesach.

Co daje black Belt?

Osoba posiadająca czarny pas six sigma, to specjalista, który posiada certyfikat potwierdzający praktyczną wiedzę w zarządzaniu projektami o dużym znaczeniu. Jest liderem zmian i optymalizacji w dowolnej organizacji, niezależnie od branży.

Ile zarabia blacK belt?


Jakie są zarobki posiadacza czarnego pasa w Polsce? Według statystyk dotyczących wynagrodzeń czarnych pasów w Polsce od 10 kwietnia 2024 roku, przeciętny pracownik zarabia 157 104 zł rocznie; w innych jednostkach jest to 13 092 zł miesięcznie, 3273 zł tygodniowo lub 81,83 zł na godzinę.


 

Na czym polega Six Sigma?


 


Six Sigma to strategia zarządzania jakością, która opiera się na analizie danych w celu osiągnięcia najwyższej możliwej jakości. Jej głównym celem jest monitorowanie i ciągła kontrola procesów w celu eliminowania wszelkich niezgodności i wad w produkowanych artykułach.

 

Czy można zrobić szkolenie bez Green belt?


Aby uzyskać kolejny stopień akredytacji, nie jest wymagany poprzedni stopień. Oznacza to, że można zdobyć certyfikat Lean Six Sigma Black belt bez posiadania certyfikatu Green Belt lub nawet Yellow Belt. Decydujące są jedynie umiejętności, które mogą być zdobyte podczas szkolenia lub indywidualnie, i potwierdzone egzaminem!

 

Ile kosztuje szkolenie Lean Six Sigma Black Belt?

 

Odpowiedź: 13980 zł netto. Jednak za kwotę 1500 zł brutto możesz zdobyć podstawową wiedzę na temat Lean Six Sigma. Ten kurs stanowi pierwszy krok na drodze do zrozumienia tej metody i filozofii ciągłego doskonalenia Lean Six Sigma.
 

Zamów katalog kursów

Zamów katalog kursów, by zdobyć szczegóły programów, informacje o potrzebnym przygotowaniu i egzaminach

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

SZKOLENIE ONLINE

SIX SIGMA W TWOJEJ FIRMIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CZYTAJ DALEJ

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG