KURSY BLACK BELT

There are three kinds of Black Belt courses. Depending on your ambition and previous education there will be a suitable course.

More on this page:

  KURSY BLACK BELT

  Black Belt (czarny pas) jest w pełni wyszkolonym specjalistą w zakresie Lean Six Sigma, który traktuje ustawiczne doskonalenie procesów jako zawód. Istnieje kilka możliwości, by zostać certyfikowanym Black Belt. Po pierwsze można to uczynić przez nasze kursy Black Belt dla sektora usług lub Black Belt dla sektora przemysłowego.

  KTÓRY Z KURSÓW BLACK BELT NAJBARDZIEJ CI ODPOWIADA?

  To, który z kursów Black Belt jest odpowiedni dla ciebie, zależy od twojego przygotowania, doświadczenia i ambicji. Wszystkie nasze kursy dla Black Belt spełniają wymagania norm międzynarodowych dla kursów Black Belt. Kursy różnią się między sobą głównie ze względu na dodatkowe oferty.Kurs Black Belt dla sektora usług oferuje pełny program szkoleniowy Black Belt ze specyficzną możliwością odbycia kursu i wykonania zadania praktycznego w systemie modułowym. Zapoznaj się z informacjami o kilku oferowanych przez nas kursach Black Belt, aby ustalić, który z kursów będzie ci najlepiej odpowiadał.  

  STAWIASZ PIERWSZE KROKI W ŚWIECIE LEAN SIX SIGMA?

  Czy raczej podejmujesz nasze szkolenie Black Belt jako osoba dobrze przygotowana? Proszę zapoznać się naszym szkoleniem Yellow Belt (żółty pas) online. W 10 lekcjach nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najważniejszych metodach, technikach doskonalenia i definicjach. Ponadto przyswoisz sobie techniczny żargon i poznasz biznesową aplikację Lean Six Sigma w organizacji.

  Ta wstępna wiedza oferuje ci szansę lepszej koncentracji na nauczeniu się podczas kursu Black Belt jak wykorzystać Lean Six Sigma w praktyce.

  Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz także certyfikat Lean Six Sigma Yellow Belt.

  Więcej tutaj…

  KURSY BLACK BELT

  Tutaj znajdziesz przegląd różnych kursów Black Belt

  POPROŚ O PROSPEKT

  TRZY RODZAJE KURSÓW BLACK BELT

  Podczas naszych kursów Lean Six Sigma Black Belt nauczysz się, jak realizować projekty doskonalenia procesu i inicjatywy na wyższym poziomie przy użyciu metod i narzędzi Lean Six Sigma. Po ukończeniu kursu Black Belt będzie w stanie zdefiniować i wdrażać propozycje poprawy procesów w oparciu o dane, które rzeczywiście odnoszą się do źródłowych przyczyn problemów występujących w procesach.

   POPROŚ O PROSPEKT

  Poproś o prospekt, aby uzyskać więcej informacji, na przykład o szczegółowym programie, przygotowaniu, grupie docelowej i egzaminie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  W FIRMIE

  LEAN SIX SIGMA W TWOJEJ FIRMIE

  Chociaż Lean Six Sigma jest najbardziej znana jako struktura doskonalenia bazująca na procesie, to w rzeczywistości znacząco wykracza poza te ramy. Lean Six Sigma jest określoną filozofią, strukturą organizacyjną i doskonalenia, jak też kompletem narzędzi. Wychodząc z tego punktu widzenia Lean Six Sigma rozwiązuje problemy organizacyjne przy uwzględnieniu konkurencyjności, obniżki kosztów oraz zadowolenia klienta.

  Zależnie od twoich ambicji, Lean Six Sigma może być wdrażany etapami. Każda organizacja jest wyjątkowa, nie ma powielanej strategii o uniwersalnym zastosowaniu. Wspólnie z tobą The Lean Six Sigma Company opracuje plan działania, dostosowany do potrzeb twojej organizacji. 

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CZYTAJ DALEJ

  Powiązany Kurs

  Others showed their interest in these courses.