Six Sigma Yellow Belt – online

Za zaledwie 1500 zł brutto, zapoznasz się z podstawami Lean Six Sigma. Ten kurs jest twoim pierwszym krokiem na drodze poznania metody i filozofii ciągłego doskonalenia Lean Six Sigma.

Co jest na tej stronie:

  Niezbędnik Lean Six Sigma 
   

  Świat wokół ciebie ulega ciągłym zmianom. Najważniejszą siłą napędową dla tych zmian jest technologia. Jak stwierdził Darwin wiele lat temu „Adaptacja jest kluczem do przetrwania gatunku”.  Ta potrzeba ciągłej adaptacji jest niczym innym jak potrzebą ustawicznego doskonalenia sposobu realizacji zadań. Ustawiczne doskonalenie sposobu pracy wymaga odpowiedniego sposobu myślenia. Zastanawiasz się nad sposobem realizacji zadań i chcesz się uczyć na swoich błędach.

  Sam sposób myślenia nie wystarczy do pomyślnego ulepszenia sposobu działania. Będziesz potrzebował struktury. Bez tej struktury prawdopodobnie skończysz jako “strażak”, gaszący pożary, ale bez możliwości ich stłumienia w zarodku.

  Taką strukturę zapewnia Lean Six Sigma. Ten kurs online Lean Six Sigma Yellow Belt jest idealnym punktem wyjścia dla uzyskania większej wiedzy na temat Lean Six Sigma.

  CERTYFIKACJA YELLOW BELT

  Lean Six Sigma jest wypróbowaną metodologią z podejściem krok po kroku i opierania się na danych. Podczas tego kursu dowiesz się, jak Six Sigma działa w praktyce. W trakcie 10 wykładów zajmujących około 4 do 5 godzin tematyka jest objaśniania przy pomocy filmów wideo, tekstów, quizów i wizualizacji.

  Kurs Online Yellow Belt kończy się egzaminem. A jako certyfikowany Lean Six Sigma Yellow Belt będziesz mógł wnieść cenny wkład do inicjatywy ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem Lean Six Sigma.

  Kurs ten stanowi także idealne przygotowanie, jeśli zamierzasz przejść na następny poziom- uzyskania certyfikacji jako Lean Practitioner, Green Belt lub Black Belt.

  Jeżeli zdecydujesz się na jeden z naszych kursów stacjonarnych, to będziesz miał także cenną okazję do poznania Master Black Belt i jego toku myślenia.

  PRAKTYCZNE INFORMACJE

  Przyjmując jako punkt wyjścia zasób wiedzy Yellow Belt problematyka została przełożona na treści E-learning przy użyciu taksonomii Blooma (skupiając się na poziomach wiedzy: Zapamiętać, Zrozumieć i Zastosować), co zapewnia spełnienie międzynarodowych norm przez ten kurs Online Yellow Belt.

  Kurs online Yellow Belt składa się z 10 lekcji. Całkowity czas nauki to około 4-5 godzin. Ważną zaletą tego kursu Yellow Belt online jest, że możesz realizować kolejne lekcje wg własnego uznania. Gdy tylko rozpoczniesz zawsze możesz się wylogować i zalogować ponownie by kontynuować kurs Yellow Belt online.

  Moduł 1: Wprowadzenie

  Lekcja 1: Dlaczego używamy Lean Six Sigma?
  Lekcja 2: Historia, filozofia i informacje ogólne
  Lekcja 3: Lean Six Sigma – koncentracja na procesie i kliencie
  Lekcja 4: Organizacja i role Lean Six Sigma

  Moduł 2: Narzędzie i metody Lean Six Sigma

  Lekcja 5: Ciągłe doskonalenie
  Lekcja 6: Bieżące inicjatywy
  Lekcja 7: Inicjatywy oparte na projekcie

  Moduł 3: Definicje Lean Six Sigma

  Lekcja 8: Wartość klienta vs marnotrawstwo
  Lekcja 9: Przepływ w procesie
  Lekcja 10: Trwały proces Six Sigma

  Egzamin (15 pytań)


  1750 zł

  brutto

   

  Zawiera:

  • 2 poprawki egzaminu

  • certyfikacja Yellow Belt

  • 2-letni dostęp do materiałów szkoleniowych

  ZAPISZ SIĘ NA KURS

  • Tylko 1500 zł brutto

  • Międzynarodowa akredytowana certyfikacja przez The Lean Six Sigma Company

  • Stworzony przez Master Black Belt

  • Kurs online, sprawdzony mobilnie i na tablecie

  • Każdy wykład obejmuje film video, praktyczne przykłady i quiz

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR

  Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

  POBIERZ NASZ KATALOG