Kursy E-learningowe

Poza kursami stacjonarnymi oferujemy również cykl kursów e-learningowych. Te wybrane kursy pokrywają szeroki zakres tematów związanych z Lean Six Sigma włączając wiele metod i narzędzi oraz nasz kurs online Yellow Belt.

Co jest na tej stronie:

  DLACZEGO E-LEARNING?

  Oferujemy te kursy w trybie e-learning zarówno jako uzupełnienie naszych kursów stacjonarnych, umożliwiające studentom dogłębne i kompleksowe przygotowanie do specyficznych elementów szkolenia stacjonarnego, jak też jako samodzielne moduły dla osób, które są zainteresowane specyficznymi tematami z zakresu Lean Six Sigma i chcą dowiedzieć się więcej.

  UCZ SIĘ W DOWOLNYM CZASIE, W DOWOLNYM MIEJSCU

  Ponadto kształcenie się w trybie e-learning umożliwia rozwiązywanie problemów czasowych i logistycznych, z którymi boryka się obecnie wielu współczesnych specjalistów. Chociaż nasze kursy stacjonarne są organizowane w taki sposób, by przekazać ogromną ilość wiedzy, umiejętności i doświadczenia w możliwie jak najkrótszym czasie, to zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma tyle czasu i zasobów, by móc w nich uczestniczyć. Korzystać z formy kształcenia e-learning można w każdym miejscu i o każdym czasie, pod warunkiem posiadania stałego łącza internetowego i przy tym można konsumować wiedzę małymi kęsami.

  Kursy E-learningowe

  Przegląd naszych kursów online Lean Six Sigma

  IDŹ DO THE PRODUCTIVITY COMPANY

  KURSY E-LEARNING

  Cele nauczania na tych kursach opierają się na normach kompetencji ISO 18404 i 13053, przy zastosowaniu skorygowanej taksonomii celów edukacyjnych. Zapewnia to, że program kursów odpowiada normom międzynarodowym i że poziom ich jakości jest równorzędny z poziomem oczekiwanym od kursów oferowanych przez posiadające międzynarodowe certyfikaty instytucje kształcące w zakresie Lean Six Sigma.

  POMOCE NAUKOWE

  Pomoce naukowe obecne w naszych kursach e-learning obejmują szkoleniowe filmy video nagrane przez szkoleniowców-ekspertów z przemysłu, skrypty wykładów, praktyczne przykłady, wizualizacje takie jak infografiki, szablony do praktycznego wykorzystania (do pobrania) oraz quizy, służące do stymulacji zachowania zdobytej wiedzy. Przy wyborze naszych pomocy naukowych braliśmy pod uwagę różne style uczenia się zgodnie z teorią Kolba na temat stylów uczenia się i próbowaliśmy je dostosować do naszych celów nauczania, aby uzyskać optymalne przekazanie wiedzy.

  LEAN SIX SIGMA STARTERPACK (pakiet startowy)

  Sukces ma swój własny język. Naucz się nim posługiwać.

  Productivity Starterpack nauczy ciebie wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, aby twój rozwój zawodowy osiągnął następny poziom.

  Odkryj tajemnice firm światowej klasy i dowiedz się, jak patrzeć na świat innymi oczami. Na końcu tej podróży będziesz myśleć w kategoriach procesów, jakości i wydajności oraz będziesz gotowy do sprostania każdemu wyzwaniu na twojej drodze.

  Wyróżnij się na tle pozostałych i uczyń ze swego środowiska światło przewodnie produktywności.

  The Productivity Company

  Nasze kursy online są organizowane we współpracy z The Productivity Company, naszą siostrzaną firmą e-learning i są hostowane na jej platformie edukacji cyfrowej.  

  Jeśli chciałbyś zapisać się na jeden z naszych kursów cyfrowych, to prosimy pamiętać, że należy się zalogować na stronie www.theproductivitycompany.education, oraz że wszystkie transakcje i cała komunikacja dotycząca kursów cyfrowych powinny być kierowane do The Productivity Company.

  Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

  POBIERZ NASZ KATALOG