Tydzień pracy trenera w The Lean Six Sigma Company – zobacz jak pracujemy

Tydzień pracy naszego trenera Johna Brunsa. Jako trener Lean Six Sigma co tydzień prowadzę szkolenia w różnych firmach. Prowadzę również uczniów w ich praktycznych zadaniach. Moje specjalizacje to opieka zdrowotna, praca w gminie oraz w sektorze finansowym. Chciałbym Wam pokazać, jak wygląda mój tydzień na tym blogu!

Poniedziałek, 6 marca

Dzisiaj pojechałem do Van Gansewinkel. Nadzoruję tutaj dwie grupy Green Beltów. Każdy uczeń ma własny projekt. Tutaj prowadzę zarówno początkujących Green Belt, jak i Green Belt, którzy pracują od kilku miesięcy. Głównym celem zadania praktycznego jest skrócenie czasu procesu i zmniejszenie liczby reklamacji. Co dwa do trzech tygodni odwiedzam te dwie grupy. Szczególnie lubię widzieć, jak studenci za każdym razem się rozwijają. Jest też bardzo zróżnicowany, bo każdy ma swój projekt. To sprawia, że ​​jest to bardzo trudne.

Wtorek, 7 marca

Dziś znów jestem w Van Gansewinkel, tym razem w Belgii. Dzisiaj mam zamiar wspierać zaawansowanych Green Beltów w ich praktycznym zadaniu. Zauważyłem, że Green Belt są bardzo entuzjastyczni. Szczególnie przemawia do nich rozwój osobisty, którego doświadczają uczniowie. Wieczorami mam konsultację telefoniczną z moim kolegą Keesem Bultinkiem. To ten, który wyszkolił Green Belt przed rozpoczęciem zadania praktycznego. Wspólnie omawiamy postępy różnych uczniów. Podczas następnej wizyty omówię to z samymi uczniami. W ten sposób mogę skutecznie wspierać moich podopiecznych.

Środa, 8 marca

Dziś nie mam zamiaru prowadzić szkoleń, ale pracuję w biurze. Najpierw mam spotkanie z moim kolegą Paulem Suijkerbuijkiem. Tym razem omawiamy moje własne postępy. Tego typu rozmowy są bardzo dobre dla mojego rozwoju osobistego. Dodatkowo przygotowuję trening na następny dzień. Oznacza to, że już zebrałem wszystkie niezbędne materiały. W ten sposób jutro będę mógł zacząć od razu.

Czwartek, 9 marca

Szkolenie Lean Thinking w Izbie Handlowej (KVK) planowane jest na czwartek. Współpracuję z różnymi działami. Rano najpierw omawiana jest teoria. Następnie zaczynamy po południu od zadania praktycznego. Wszyscy studenci rozpoczynają od wniosku o kredyt hipoteczny w ramach zadania praktycznego. Ta sprawa jest pełna odpadów. Rozpoznanie i rozwiązanie tych problemów należy do uczniów.

Piątek, 10 marca

W piątek będę kontynuował szkolenie Lean Thinking w KVK. Podobnie jak w czwartek, rano zaczynamy od fragmentu teorii, a po południu kontynuujemy zadanie praktyczne. Następnie przekazuję im informacje zwrotne na temat zadania praktycznego z wczorajszego południa. Fajną rzeczą w tym jest to, że uczniowie bardzo szybko odbierają informacje zwrotne. Różnica, jaką robią w piątek po południu w stosunku do poprzedniego dnia, jest znaczna. Po tych udanych dniach weekend zaczynam z dobrym samopoczuciem.

Zapytaj o szkolenie Lean Six Sigma

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG