Tomasz Matusiński

Tomasz Matusiński

Doświadczenie Tomasza:

Jestem partnerem zarządzającym polskim oddziałem The Lean Six Sigma Company, międzynarodowej firmy specjalizującej się w doskonaleniu procesów i szkoleniach z tego zakresu. Nasza firma działa na całym świecie, a ja jestem dumny, że jestem częścią jej zespołu i pomagam firmom osiągać ich cele biznesowe – poprzez planowanie strategiczne, szkolenia oraz mentoring i prowadzenie projektów doskonalących. Moje doświadczenie oraz zdobyta wiedza i umiejętności na studiach MBA pomogły mi w rozwoju i doskonaleniu umiejętności biznesowych.

Od ponad 12 lat stosuję narzędzia Lean w przemyśle i usługach. Od samego początku mojej kariery byłem zainteresowany doskonaleniem procesów, wziąłem więc udział w pierwszych projektach doskonalących już na studiach. Dzięki temu zdobyłem doświadczenie w wielu różnych branżach, co pozwoliło mi poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, by móc obecnie świadczyć usługi na międzynarodowym poziomie (ISO 18404 i ISO13053), co zostało udokumentowane certyfikatami Lean Expert oraz Lean Six Sigma Black Belt.

W wolnym czasie, z pasją interesuję się nowymi technologiami (szczególnie w motoryzacji), co pozwala mi nadążać za trendami w branży. Jestem przekonany, że ciągłe doskonalenie się i dążenie do doskonałości to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie.

 

Latest updates

Read the latest blog articles from Tomasz Matusiński.

Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby uzyskać pełny obraz naszych kursów szkoleniowych.

POBIERZ NASZ KATALOG