LEAN SIX SIGMA STARTERPACK (pakiet startowy)

ZACZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ Z LEAN SIX SIGMA

& PCHNIJ DO PRZODU SWOJĄ KARIERĘ

Nic ciebie nie powstrzymuje od rozpoczęcia ciągłego doskonalenia.

W przeciwieństwie do tego, co sądzą niektórzy ludzie, Lean Six Sigma nie jest jakąś egzotyczną dyscypliną praktykowaną przez garść teoretyków biznesowych w swojej wieży z kości słoniowej.

Droga do osiągnięcia doskonałości operacyjnej zaczyna się od chęci poprawy. Chęci osiągnięcia wymiernych rezultatów, które mają znaczenie dla dalekosiężnych perspektyw. Ten sposób myślenia i filozofia ciągłego doskonalenia są siłą napędową dla narzędzi i metod, oferowanych w ramach Lean Six Sigma.

Dzięki Lean Six Sigma Starterpack zbudujesz doskonale fundamenty, na których możesz błyskawicznie budować swój osobisty rozwój. Odkryty sposób myślenia, metody i instrumenty pozwolą ci zaznaczyć swoją obecność w środowisku zawodowym i osiągać liczące się wyniki.

ZACZNIJ NATYCHMIAST

Lean Six Sigma Starterpack zawiera wszystko, czego ci potrzeba, aby natychmiast wkroczyć w świat Lean Six Sigma. Pakiet obejmuje trzy kursy online: kurs Yellow Belt, kurs Kaizen Event i kurs zarządzania 5S Lean Management. Kursy te zostały wybrane ze względu na ich łatwe wdrożenie w codzienną pracę oraz ich efektywność w osiąganiu rzeczywistych wyników.

Sposób myślenia i struktura
Kurs Yellow Belt nauczy ciebie wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o sposobie myślenia i filozofii oraz przedstawi ci pełny przegląd metod, instrumentów i głównych zasad Lean Six Sigma.

Efektywne zarządzanie w miejscu pracy
Kurs zarządzania 5S dopomoże ci w opanowaniu zasadniczych podstaw ciągłego doskonalenia i wskaże, w jaki sposób zlikwidować marnotrawstwo i zoptymalizować wydajność przy zastosowaniu metody 5 kroków.

Warsztaty rozwiązywania problemów
Kurs Kaizen Event pokaże ci, jak wykorzystać metodę warsztatów do rozwiązywania problemów i dokonywać ulepszeń niewielkim nakładem czasu. Idealny początek drogi doskonalenia procesów. Razem te kursy online oferują idealne połączenie pomiędzy filozofią, strukturą i wykorzystaniem w praktyce, potrzebne z reguły do tego, by rozpocząć stosowanie Lean Six Sigma i doskonalenie procesów.

KUP STARTERPACK (PAKIET STARTOWY)

IDEALNE PRZYGOTOWANIE

Pakiet kursów Lean Six Sigma Starterpack jest także idealnym sposobem przygotowania się do naszych kursów Green Belt, Black Belt lub Lean Practitioner. Dzięki wiedzy i praktycznym spostrzeżeniom uzyskanym przy pomocy naszego pakietu startowego będziesz mógł mknąć jak rakieta przez nasze kursy stacjonarne, nie martwiąc się o nic. Poza tym, tematyka kursu nie będzie ci obca i będziesz miał przewagę występowania na własnym terenie w świecie ciągłego doskonalenia.

KUP STARTERPACK (PAKIET STARTOWY)

The Productivity Company

Nasze kursy online są organizowane we współpracy z The Productivity Company, naszą siostrzaną firmą e-learning i są hostowane na jej platformie edukacji cyfrowej.  

Jeśli chciałbyś zapisać się na jeden z naszych kursów cyfrowych, to prosimy pamiętać, że należy się zalogować na stronie www.theproductivitycompany.education, oraz że wszystkie transakcje i cała komunikacja dotycząca kursów cyfrowych powinny być kierowane do The Productivity Company.