Narzędzie 5S

Narzędzie 5S 

Sposób organizacji pracy lub hali produkcyjnej może powodować więcej odpadów, niż możemy sobie wyobrazić. Nawet jeśli wygląda na uporządkowany, czysty i dobrze zorganizowany, nie musi to wcale oznaczać, że tak jest.

Stosując metodę Lean Six Sigma 5S, możesz wyeliminować wszystkie te odpady i zoptymalizować swoje miejsce pracy. Opanuj swoje środowisko pracy, a produktywność wystrzeli przez dach!

5S to sposób postępowania krok po kroku, dzięki której możesz wyeliminować wszelkie marnotrawstwo spowodowane organizacją miejsca pracy i zbudować kulturę ciągłego zwiększania wydajności i wydajności.
Dowiesz się, że odbywa się to poprzez sortowanie, wyznaczenie miejsca i oczyszczenie przestrzeni pracy, a następnie standaryzację i utrzymanie wyników.

Ta metoda doskonalenia procesów jest idealna do stworzenia fundamentu kultury ciągłego doskonalenia w miejscu pracy i upewnienia się, że w pełni wykorzystujesz sposób, w jaki ją organizujesz i zarządzasz!

Chociaż ta metoda jest również omawiana na naszych kursach stacjonarnych, ten moduł e-learningu służy zarówno jako doskonałe dogłębne przygotowanie do kursów tych kursów, jak również stanowi doskonałe indywidualne szkolenie, które nauczy Cię krok po kroku, jak stosować Metodę 5S w profesjonalnym środowisku pracy.

DOWIEDZ SIĘ W JAKI SPOSÓB PRZYGOTOWAĆ, WYKONAĆ I WDROŻYĆ ZASADY ZARZĄDZANIA 5S

Lean Six Sigma to sprawdzona metodologia z podejściem krok po kroku i opartym na danych. Podczas tego internetowego kursu zarządzania 5S nauczysz się, jak wdrażać 5S w praktyce. Na 7 lekcjach obejmujących około 3 godzin temat jest wyjaśniony w filmach, tekście, praktycznych przykładach, studiach przypadków, szablonach do pobrania, quizach, grafikach i egzaminie na końcu.

Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych kursów stacjonarnych, będziesz mieć dodatkową zaletę, że poznasz jednego z naszych Master Black Belt i jego tok myślenia.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Narzędzie 5S

Naucz się od czego zacząć ciągłe doskonalenie

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego
LEAN SIX SIGMA STARTERPACK (pakiet startowy)

Kurs online Lean Six Sigma Starterpack za €175 łącznie z VAT

The 5S Management course was in depth, easy to follow and understand. I would definitely recommend this.

Frazer Lowrie   /   Diageo

Informacje praktyczne

Biorąc za punkt wyjścia wiedzę ISO18404, zawartość kursu została przystosowana na treści e-learningowe z wykorzystaniem taksonomii Blooma (koncentrując się na poziomach wiedzy: Pamiętaj, zrozum i zastosuj), zapewniając, że ten kurs online Zarządzanie 5S spełnia międzynarodowe standardy

Internetowy kurs 5S obejmuje 7 lekcji. Całkowity czas nauki wynosi około 2-3 godzin. Ważną zaletą tego internetowego kursu 5S jest to, że lekcje można wykonywać według własnego uznania. Po rozpoczęciu możesz się w dowolnym momencie wylogować i zalogować ponownie, gdy masz czas by wznowić kurs 5S online

Moduł 1: Wprowadzenie

Lekcja 1: Co to jest 5s?

Moduł 2: Kroki 5S

Lekcja 2: Sortowanie
Lekcja 3: Wyznaczenie miejsca
Lekcja 4: Sprzątanie
Lekcja 5: Standaryzacja
Lekcja 6: Utrzymaj wynik

Moduł 3: Jak zacząć?

Lekcja 7: Przygotowanie do wdrożenia 5S
Egzamin

€59 (brutto)

Zawiera:

  • 2 poprawki egzaminu

  • Certyfikacja

  • Dwuletni dostęp do materiałów z kursu

Zapisz się na kurs

  • Tylko €59

  • Międzynarodowa certyfikacja

  • Stworzony przez Master Black Belt

  • Ucz się wg własnego uznania

  • Każda lekcja zawiera wideo, praktyczne przykłady i quiz

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego